محل تبلیغات شما

هیوندای از خودروی مسابقه ای النتراN TCR مجهز به کیت بدنه آیرودینامیکی جدید و پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ رونمایی کرد که تا پایان سال جاری به تیم های مشتری تحویل داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید. قطعات هیوندای

هیوندایموتوراسپرت از جدیدترین خودروی مسابقه ای مخصوص TCR خود با نامالنتراN TCRرونمایی کرد. مدل جدید هیوندای النترا که به i30 N TCR وولسترN TCR می پیوندد، برای تیم های مشتری در سراسر جهان ارائه می شود. ممکن است بپرسید چرا هیوندای به سهخودرومسابقه ای TCR مختلف نیاز دارد؟ خب این به دلیل پیشنهادهای مسابقه دهندگانی است که نماینده خودروهای جاده ای این شرکت در کشورهای مختلف هستند.

به گفته ی مسئولان هیوندای، افزوده شدن النترا جدید حداکثر ارتباط را با مشتریان در سراسر جهان تضمین می کند و برای تیم های موجود در بازارهایی که مدل استاندارد الانترا به فروش می رسد، در نظر گرفته شده است.

جدیدترین خودروی طراحی و ساخته شده توسط بخش مشتریان مسابقه ای هیوندای برای اولین بار در نمایشگاهپکن رونمایی شد. اولین نمایش جهانی آن پس از سه ماه گذراندن مراحل سخت آزمایشی به انجام رسید و در طی آن هیوندای النتراN TCR حدود ۵,۰۰۰ کیلومتر از مسیر پیست های مسابقه ای اروپا را طی کرد.

طراحان و مهندسان هیوندای از مزیت شاسی اسپرت مدل جاده ای، فرم بدنه سدان و همچنین دروس آموخته شده در مسابقات i30 N TCR و ولوستر N TCR برای بهینه سازی طراحی بهره بردند.

در بخش ظاهر طراحی، هیوندای النترا N TCR از کیت بدنه آیرودینامیکی بهینه سازی شده استفاده می کند که دارای اسپلیتر جلو بزرگ و بال ثابت عقب به همراه گلگیرهای عریض برای تطابق دادن رینگ های بزرگ تر در پیست های مختلف است. درحالی که هیوندای این موضوع را هنوز به طور خاص بیان نکرده، کیت بدنه کنونی ممکن است حداقل تا حدی پیش نمایش مدل آینده النترا N باشد.

مطابق با مقررات این کلاس مسابقه ای، هیوندای النترا N TCR از پیکربندی محرک جلو و پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ بهره می برد که از پیشرانه پایه برند کاملا جدید خانواده ی مدل های جاده ای هیوندای مشتق شده است. اینخودرواز همان جعبه دنده ۶ سرعته دستی با اهرم تعویض دنده پشت فرمان (Paddle-Shifter) موجود در مدل های i30 N TCR و ولوستر N TCR استفاده می کند.

هیوندای فرایند آزمایش این خودرو را در ماه های آینده ادامه خواهد داد و اولین مدل نهایی تا قبل از پایان سال ۲۰۲۰ به تیم های مشتری تحویل داده خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از محصولات هیوندای به سایت فروشگاه لوازم یدکی خودرو استارپارتس مراجعه کنید.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

هیوندای ,tcr ,های ,n ,مدل ,ای ,n tcr ,هیوندای النترا ,تیم های ,مسابقه ای ,النترا n

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی