محل تبلیغات شما

ترمیم و زیبایی دندان یکی از راه هایی است که به وسیله آن شما لبخند و صورت زیبا و تأثیر گذار خواهید داشت. ترمیم و زیبایی دندان نیاز به مهارت و تخصص زیادی دارد. شما باید اطلاع کاملی از انواع متخصص های دندان پزشکی داشته باشید. ترمیم روش های مختلفی دارد، از انواع ترمیم ها می توان به پر کردن دندان، روکش دندان،ونیر کامپوزیت، بریج،ایمپلنت، دندان مصنوعی، جراحی فک و دندان وارتودنسیاشاره کرد.

انواع متخصص دندان پزشکی

متخصص ریشه دندان یا متخصص کانال ریشه

احتمالاً برای شما پیش آمده است که به مشکل و درد ریشه دندان مواجه شده اید. شما بعد از مواجه با این درد احتمالاً به پیش دندان پزشک عمومی مراجعه کرده اید. دندان پزشک بعد از معاینه اولیه شما به نزد یک متخصص ریشه دندان خواهند فرستاد.

جراح فک و صورت

جراح فک و صورت مشکلات مربوط به بافت های سخت و نرم صورت، دهان و فک شما را درمان می کند. برای هر نوع جراحی دهان نیازی به این نوع متخصص دندانپزشکی نیست. جراحان دهان و فک و صورت عمل های پیچیده را انجام می دهند.

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی یک متخصص دندانپزشکی است که موقعیت دندان و فک شما را اصلاح می کند. در صورت داشتن اوربایت، کوچک بودن دهان یا کراس بایت ناشی از نامرتب بودن فک به این نوع متخصص دندانپزشکی مراجعه می کنید.

متخصص دندان پزشک کودکان

متخصصدندانپزشکی کودکاناز نظر بهداشت دهان و دندان کودک مانند یک متخصص اطفال برای سلامت جسمی او عمل می کند. دندان پزشکان اطفال از دهان و دندان نوزاد در حال رشد مراقبت می کنند. یک دندان پزشک کودکان به کودک شما در مسیر داشتن دندان های سالم و زیبا کمک می کند.

نتیست یا متخصص لثه

نتیست یک متخصص دندانپزشکی است که بر روی پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های لثه متمرکز است. نتیست ها در مراحل اولیه بیماری لثه را تشخیص و درمان می کنند آن ها همچنین برای رفع بیماری شدید لثه و بازگرداندن ظاهر لبخند، جراحی جزئی مانند پیوند لثه و روش های کاهش جرم را انجام می دهند.

متخصص پروتزهای دندانی

متخصصان پروتز دندان های از دست رفته یا آسیب دیده را ترمیم و جایگزین می کنند. این تخصص دندانپزشکی درک منحصر به فردی از لبخندی زیبا و کاربردی و ظاهری طبیعی دارند. متخصصان پروتز دندان در عمل های دندانپزشکی مانند روکش های چینی، تاج،کاشت دندان، ترمیم پل، دندان مصنوعی و دندان های ترمیمی تخصص دارند.

بیشتر بخوانید

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,متخصص ,های ,ترمیم ,فک ,دندانپزشکی ,ترمیم و ,و زیبایی ,زیبایی دندان ,دهان و ,و صورت ,متخصصان پروتز دندان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی