محل تبلیغات شما

تعرق، چربی، گرد و غبار، لوازم آرایش، چرک و باکتری های رویپوست صورت را نمی توان با شستشوی معمولی پاک کرد. برای تمیز کردن صورت از تمام این مواد مضر، به پاک کننده مناسب نیاز دارید. برایتمیز کردن پوست صورتمی توانید از کرم های پاک کننده صورت استفاده کنید. کرم های پاک کننده در منافذ پوست نفوذ و عمیقاً پوست را تمیز می کنند.

بیشتر بخوانید . آموزش آرایشگری

تمیز کردن پوست صورت با روش های طبیعی

1. دستمال مرطوب کودک

همه ی شما احتمالا در برهه ای از زندگی خود هر شب قبل از خواب از پدهای پاک کننده آرایش استفاده کرده اید. احتمالا این روش برای خیلی از افراد کارآمد است. ولی پد پاک کننده آرایش موجب خشکی پوست شما می شود. به جای آن می توانید از دستمال مرطوب کودک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

2. روغن نارگیل

یک بار ازروغن نارگیلبرای پاک کردن آرایش استفاده کنید تا دیگر نتوانید دست از آن بردارید. مطمئن باشید که عاشق این روش می شوید. خیلی ها روغن نارگیل را به عنوان بهترین پاک کننده آرایش صورت می شناسند.

3. بخور صورت

بخور صورت یکی از بهترین روش های پاک کردن آرایش است.

4. روغن بچه

متخصصان زیبایی DIY مدت هاست که روغن بچه را به عنوان پاک کننده ملایم آرایش می شناسند. روغن بچه هم مانند روغن نارگیل می تواند آرایش ضدآب را راحت تر پاک کند. نکته ی مهم هم این است که روغن بچه هزینه ی خیلی کمتری دارد.

5. شیر

لطفا به این نکته نخندید! بله، شیر می تواند آرایش شما را پاک کند یا حتی جای خود را به عنوان بهترین پاک کننده آرایش صورت شما تثبیت کند.

6. استفاده از مرطوب کننده صورت

این تصوری غلطی است که فقط پوست های خشک به مرطوب کننده نیاز دارند. رمز ظاهر جوان تر پوست، مرطوب نگه داشتن آن است. حتی پوست های چرب هم برای تغذیه و حفظ نرمی و لطافت پوست، نیاز به مرطوب کننده خوب و مناسب دارند. اگر پوست چربی دارید، برای مراقبت از آن، باید از مرطوب کننده مخصوص پوست چرب استفاده کنید.

7. ماسک صورت پاک کننده و روشن کننده

ماسک های صورت بر پایه خاک رس، یک روش عالی خانگی برای فیشیال صورت هایی با پوست چرب هستند. این ماسک ها چربی های اضافه پوست را از بین برده و پوستی سالم و با طراوت به شما هدیه می دهند. حتماً از یک ماسک صورت مخصوص پوست های چرب با برند خوب و معتبر استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران almasneshansalon.com مراجعه کنید.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

پاک ,صورت ,کننده ,پوست ,های ,آرایش ,پاک کننده ,استفاده کنید ,روغن بچه ,مرطوب کننده ,کننده آرایش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی