محل تبلیغات شما

نسخه ی فیس لیفت خودروی شهری کیا پیکانتو ۲۰۲۱ با مجموعه ای از آپشن های جدید، دو پیشرانه اسمارت استریم و طیف وسیعی از سیستم های ایمنی برای عرضه در بازارهای اروپایی رونمایی شد.

بیشتر بخوانید . فروشگاه لوازم یدکی کیا

خودروشهری پیکانتو، طراحی تازه ای را برای همه ی مدل ها از جمله مدل های GT-Line و X-Line، آپشن های جدید سفارشی رنگ داخل کابین، دو پیشرانه جدید اسمارت استریم و سیستم سرگرمی به روزرسانی شده و مجموعه ای از فناوری های ایمنی را برای مشتریان ارائه می دهد.

کیا پیکانتوفیس لیفت در قسمت جلو با ظاهر برجسته و به روزرسانی های قابل توجهی در بخش خارجی، مخصوصاً برای مدل های اسپرت GT-Line و مدل های X-Line الهام گرفته از خودروهای شاسی بلند همراه شده است. این مدل ها هم اکنون دارای جلوپنجره <<تایگر نوز>>با بافت ویژه کناری و ظاهر <>، تریم کرومی پایین که تا چراغ های بازطراحی شده جلو امتداد می یابد، برجستگی های قرمز در مدل GT-Line و تریم مشکی در مدل X-Line و همچنین چراغ های روشنایی روز LED چهار لامپی یکپارچه شده با چراغ های جلو هستند.

در عقب، کیا پیکانتو ۲۰۲۱ دارای طرح LED جدیدی برای چراغ های عقب و طراحی چراغ مه شکن نازک تری است. علاوه بر این، هر دو مدل GT-Line و X-Line از طراحی سپر جلو و عقب جدیدی مخصوص خود بهره می برند. مشتریان قادر خواهند بود بین ۱۰ رنگ بیرونی و دو طرح جدید رینگ آلومینیومی آلیاژی انتخاب کنند؛ این دو طرح شامل رینگ ۱۴ اینچی ۱۶ پره و رینگ ۱۶ اینچی دو رنگ با برش الماسی می شود.

در فضای داخل کابین، کیا پیکانتو ۲۰۲۱ صفحه نمایش های بهبودیافته سیستم سرگرمی و آپشن های سفارشی جدیدی را به امکانات خود اضافه می کند. صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی بزرگ تر با قابلیت ناوبری ماهواره ای، اکنون با نمایشگر دیجیتالی ۴/۲ اینچی با وضوح بالا در نمایشگر داشبورد جلوی راننده همراه شده است. سیستم سرگرمی کیا پیکانتو امکاناتی مانند بلوتوث چنداتصالی استاندارد،اپلکارپلی،اندرویداتو و همچنین سیستم تله ماتیک UVO Connect را ارائه می دهد.

بسته به مدل انتخابی و بازار فروش، داخل کابین با صندلی های پارچه ای مشکی یا چرمی مصنوعی ارائه می شود و دارای به روزرسانی هایی از جمله تزئینات جدید صندلی ها و لوازم داخلی به همراه تزئینات مشکی، نقره ای یا براق سیاه است. خریداران می توانند از بین پکیج های جدید رنگ داخلی مانند لیمویی، نارنجی، قرمز و سبز انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید . قطعات کیا

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

های ,مدل ,کیا ,line ,سیستم ,پیکانتو ,line و ,کیا پیکانتو ,پیکانتو ۲۰۲۱ ,چراغ های ,gt line

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی