محل تبلیغات شما

تعرفه قیمت لمینت برای دندان یکی از اصلی ترین نگرانی های افرادی است که بهبهترین متخصص ترمیمی و زیباییمراجعه و ترمیم زیبایی دندان ها انجام می دهند. پس از درمان دندان های پوسیده، امروزه لمینت دندان یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی دندان است. وجود لبخند های زیبا، باعث افزایش اعتماد به نفس و حس منحصر به فرد بودن به افراد می دهد. زیبایی دندان در ایجاد یک لبخند زیبا بسیار موثر خواهد بود. در این میان قیمت لمینت دندان از موضوعات مورد توجه افرادی است که قصد انجاملمینت دنداندارند.

لمینت دندان

لمینت دندان با استفاده از مواد اولیه که به رنگ سفید است، ایرادات و اشکالات مختلفی دندان ها و فواصل بین دندان ها را اصلاح می کند. معمولا لمینت های دندان همرنگ با دندان های بیمار است. لمینت دندان از روکش های تمام سرامیک و یا پرسلن تشکیل شده است که توسط متخصص زیبایی به دندان های بیمار چسبانده می شود و ظاهری زیبا به دندان های وی می دهد.

برای نصب لمینت دندان، مقداری دندان ها تراشیده می شود، تا به آسانی و به شکل صحیح به دندان ها بچسبد. برای چسباندن لمینت بر روی دندان ها از چسب های ویژه استفاده می شود.

قیمت لمینت برای دندان

تعرفه و هزینه های لمینت سرامیکی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ که به هر یک از این عوامل خواهیم پرداخت.

تعداد دندان هایی که باید لمینت شوند

تعداد دندان هایی که باید لمینت بر روی آن ها انجام شود، بستگی بهطرح لبخندبیمار دارد. بعضی از افراد فقط لازم است شش یا پنج دندان آن ها لمینت شود، زیرا در هنگام خندیدن فقط همین دندان ها ظاهر می گردد و در برخی از افراد زمانی که تعداد لمینت های دندان افزایش پیدا کند، دندانپزشک زیبایی تلاش می کند تا با استفاده از مواد مناسب هزینه ایجاد یک لبخند زیبا را تا حد بسیاری کاهش می دهد.

جنس و نوع لمینت باید مرغوب باشد تا دوام لمینت بالا رفته و منجر به زیبایی هر چه بیشتر دندان ها شود.

بیشتر بخوانید . پر کردن دندان

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,لمینت ,های ,ها ,زیبایی ,قیمت ,دندان ها ,لمینت دندان ,دندان های ,قیمت لمینت ,می دهد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی