محل تبلیغات شما

سدان اسپرت هیوندای سوناتاN Line مدل ۲۰۲۱ با چهره ی جسورانه و برخی تغییرات در طراحی بیرونی و داخلی رونمایی شد.

بیشتر بخوانید. خرید قطعات اصلی هیوندای

نسل فعلیهیوندای سوناتاچهره ی جدید خود را سال گذشته ابتدا در کره جنوبی و سپس برای آمریکایی ها در نمایشگاهنیویورک به نمایش گذاشت. مطمئناً سوناتا با خطوط منحنی و جلوپنجره جدید، بسیار جسورانه به نظر می رسد و در هنگام رونمایی از اینخودرودر آمریکای شمالی، هیوندای تأیید کرد که مدل N Line نیز در آینده عرضه خواهد شد. آن روز بالاخره فرا رسید و هم اکنون نگاهی بهخودرو هیوندایسوناتا N Line مدل ۲۰۲۱ می اندازیم.

اگر برای تشخیص تفاوت ها تلاش می کنید، خیلی تنها نیستید. شکل سوناتا از قبل دارای روحیه اسپرت بود، اما N Line با سپر جلو جدید که از ورودی های هوای بزرگ تر در کناره ها و سه دریچه مستطیلی شکل در زیر جلوپنجره مخصوص N بهره می برد، آن را کمی برجسته تر از قبل می کند. با حرکت به کناره های خودرو می بینیم که N Line از رکاب های جانبی برای نمایش پروفیل پایین تر و لاغرتر بهره می گیرد. از رینگ های ۱۹ اینچی تازه با لاستیک های جدید در تغاری های گل گیر استفاده می شود و سپر عقب پایین تر با خروجی های اگزوز دوگانه و دیفیوزر ظریف، قسمت عقب را پر می کند. اسپویلر موجود سوناتا که چراغ های عقب را به هم متصل می کند، برای کمک به ظاهر تیپ N Line، دارای رنگ تیره شده است.

با حرکت به داخل کابین هیوندای سوناتا N Line با برخی اصلاحات اضافی مواجه خواهیم شد. تزئینات کرومی تیره و دوخت متضاد قرمز در سرتاسر فضای کابین دیده می شود و این دوخت متضاد روی غربیلک فرمان و صندلی های اسپرت برجسته تر به نظر می رسد. صندلی های عقب از حرف N برجسته استفاده می کنند و طبیعتاً نشان بیرونی N Line نیز وجود دارد.

یوپ لی، رئیس مرکز طراحی جهانی هیوندای گفت:

سوناتا N Line مدل ۲۰۲۱ مشتریان بیشتری را به سمت مجموعه سوناتا و همچنین برند تجاری N Line که به طور فزاینده محبوبیت آن رشد می کند، جذب خواهد کرد. سوناتا N لاین برای مشتریانی که تمایل دارند ظاهر طراحی اسپرت را در یک سدان ببینند، جذاب خواهد بود.

مشخصات عملکردی و پیشرانه سوناتاN Line هنوزتأیید نشده است؛ زیرا رونمایی از اینسدان اسپرت صرفاً بر تغییرات ظاهری تمرکز داشت. سال گذشته در نمایشگاه خودروی نیویورک، هیوندای تأیید کرده بود که سوناتای جدید از نسخه به روزرسانی شده پیشرانه ۲/۵ لیتری توربوشارژ با قدرت بیش از ۲۷۵ اسب بخار بهره می برد.

بیشتر بخوانید . قطعات هیوندای

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

n ,line ,های ,سوناتا ,هیوندای ,اسپرت ,n line ,سوناتا n ,مدل ۲۰۲۱ ,line مدل ,بهره می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی