محل تبلیغات شما

در این مطلب 6 روش خانگی روشن کننده رنگپوست چربمعرفی می شود زیرا بهترین روش ها برای روشن کردن رنگ پوست استفاده از روش ها و معجون هایی است که در داخل آشپزخانه براحتی یافت می شود. اگر دارای پوست چرب و تیره هستید و مایلید رنگ پوستتان روشن شود از این معجون های ساده خانگی استفاده کنید. در ادامه با مجموعه زیبایی و آموزشگاه آرایشگری الماس نشان همراه باشید.

1. آبلیمو و روغن بادام

یک قاشق پودر شیر را با یک قاشق آبلیمو و یک قاشق روغن بادام مخلوط کرده و به مدت 15 دقیقه روی پوست قرار دهید. سپس پوست را با آب سرد شستشو دهید. این معجون در روشن ساختن رنگ پوست کارائی چشمگیری دارد.

2. عسل و دارچین

به مقدار ربع قاشق چایخوری عسل را با کمی دارچین مخلوط کنید و به پوست خود بمالید. 15 دقیق صبر کنید و سپس پوست را شستشو دهید. این نسخه در روشن کردن رنگ پوست های چرب استفاده می شود.

3. استفاده از لیمو

روزانه نصف لیمو را به پوست خود بمالید. لیمو در روشن کردن رنگ پوست و از بین بردن معایب پوست، تاثیر بسزائی دارد.

4. گلاب و نشاسته

دو قاشق گلاب را با یک قاشق نشاسته و نصف فنجان آب مخلوط کنید. معجون را به پوست بمالید و 30 دقیقه صبر کنید. آنگاه پوست را ابتدا با آب گرم و سپس آب سرد شستشو دهید.

5. سیب زمینی

آب سیب زمینی را به پوست مالیده و 15 دقیقه بعد پوست را بشوئید. عصاره سیب زمینی باعث تغییر رنگ تدریجی پوست می شود.

6. آب نارکیل

برای آنکه پوستی روشن و خالی از عیوب داشته باشید، پوست را با آب نارگیل ماساژ دهید.

امیدواریم که مطلب6 روش خانگی روشن کننده رنگ پوست چرببرای شما مفید بوده باشد. لطفاً نظرات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

جهت کسب اطلاعات از سایر روش های زیبایی و دوره های آموزش آرایشگری همچون آموزش تاتو، آموزش شینیون مو، آموزش اپیلاسیون و. به سایت الماس نشان مراجعه کنید.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

پوست ,روشن ,رنگ ,آب ,قاشق ,روش ,رنگ پوست ,را با ,پوست را ,می شود ,به پوست

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی