محل تبلیغات شما

سوال مشترک خیلی از افراد این است، ارتودنسی دندان تا چه سنی جواب میده؟ بهتر است تا 7 سالگی کودک ارزیابی ارتودنسی انجام دهید.

ارتودنسی دندان تا چه سنی جواب میده

به طور سنتی، درمان با بریس های دندانی از زمانی آغاز می شود که کودک بیشتر دندان های شیری خود را از دست داده است و اکثر دندان های بزرگسال در آن رشد کرده اند، معمولا در سنین 8 تا 14 سالگی، در صورت نیاز به درمان در این مدت، مراقبت های رهگیری یا پیشگیری می تواند از رشد کودک شما برای هدایت نتیجه مورد نظر همزمان با رشد استفاده کند.

بیشتر بخوانید . ارتودنسی متحرک

ارتودنسی برای چه کسانی مناسب است؟

در واقع برای انجام ارتودنسی دندان محدودیت سنی زیادی وجود نداشته و این امر مستم نوجوان و یا کودک بودن نیست.ارتودنسی دنداندر مواردی کاربرد دارد، که دندان های فرد در زاویه درست و فاصله مناسب از هم رویش نکرده باشند، در بعضی افراد دندان ها ممکن است خیلی نزدیک به هم، یا روی هم رویش پیدا کنند و بدین ترتیب نامرتب و شلوغ خواهند بود.

تا چه سنی می توان از ارتودنسی استفاده کرد؟

در صورتی که شما دارای یک پایه فک قوی و لثه های سالم هستید شاید بدون اغراق بتوان گفت ارتودنسی دندان حتی در سنین بالای میان سالی هم بتواند مشکلات دندانی افراد را برطرف کند. درمان ارتودنسی دندان می تواند تفاوت زیادی درظاهر و به خصوص لبخند افراد بوجود بیاورد. مشکل خاص شما ممکن است با یکی از انواع مختلف ارتودنسی بر طرف شود که با م با ارتودنتیست یکی از روش های ارتودنسی برای شما انتخاب می شود .

سن مناسب برای ارتودنسی بزرگسالان چه زمانیست؟

بهتر است بدانید كه تا زمانی كه دندان در دهان فرد وجود دارد، می توان درمان ارتودنسی را انجام داد. بنابراین سن مناسب ارتودنسی و سن مناسب برای ارتودنسی بزرگسالان را به طور دقیق نمیshy; توان مشخص کرد؛ همانshy;طور که ارتودنسی در سن 30 سالگی ممکن است، ارتودنسی بالای 30 سال نیز قابل انجام است و پاسخ سوال آیا ارتودنسی در سن 40 سالگی امکان پذیر است نیز، بله است. البته مشخصا سن مناسب برای ارتودنسی بزرگسالان را میshy; توان دقیقshy;تر بررسی و آن را مشخص کرد. انجمن ارتودنسی آمريكا توصیه میshy; کند كه اولين ویزیت ارتودنسی با مشاهده اولين مشكل ارتودنسی انجام شود. همچنین، اين معاينه بايد قبل از 7 سالگی توسط دکتر متخصصارتودنسی کودکانانجام شود.

منبع: dralirezakhadivi

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

ارتودنسی ,دندان ,های ,سنی ,انجام ,سالگی ,ارتودنسی دندان ,تا چه ,سن مناسب ,چه سنی ,سنی جواب ,برای ارتودنسی بزرگسالان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی