محل تبلیغات شما

در چند سال اخیرارتودنسی دندان به روش خانگی با استفاده از روش نوار دندان برای از بین بردن فاصله میان دندان ها رایج شده است که نحوه استفاده آن چسباندن دندان با نوار چسب قبل از خواب است؛ اما این روش مشکلات خاص خود را دارد.

برای صاف کردن دندان ها احتیاج به دقت فراوانی است که فرد علاوه بر دقت احتیاج به اطلاعات زیادی در مورد ساختار دهان دارد تا باارتودنسیدندان به روش خانگی را انجام بدهد؛ اما در این روش با دادن جهت و حالت به دندان بدون خطا نیست و در آخر منجر به آسیب لثه و حتی احتمال دارد که به جای کمتر شدن فاصله میان دندان ها فاصله بیشتر بشود. پس این روش درمان ارتودنسی خانگی با خطر هایی همراه است که بهتر است دقت کاملی داشته باشید.

روش باندینگ دندان

باندینگ بهترن روش برای درمان دندان آسیب دیده از جویدن غذا و وجود فاصله از آن است.

صاف کردن دندان ها بدون براکت ارتودنسی

استفاده از سیم ها وبراکت ارتودنسیتنها راه درمان ارتودنسی نیستند و اگر خواهان صاف کردن دندان ها بدون براکت ارتودنسی در منزل هستید باید به یاد داشته باشید که بدون مشاورا از ارتودنتیست خطر ناک و یا بی اثر است در حالی کهمتخصص ارتودنسیبا ابزار هایی مناسب و کاربردی برای ارتودنسی می تواند شما را درمان کند.

مسواک مخصوص ارتودنسی

ارتودنسی ثابتاز رایج ترین روش درمان در بیماران است که از اجزا سیم کمان، اتصال و براکت ها است و غذا به راحتی می توانند بین سیم کمان و اتصال گیر کند بنابر این به یک مسواک خوب و موثر برای پاک کردن رسوبات روی دندان ها نیاز است. طبق آکادمی دندانپزشکی عمومی هیچ شاخص علمی در مسواک برای رها شدن از پلاک های دندانی وجد ندارد؛ اما دقیق مسواک زدن هر شخص مهمترین شاخص بهداشت دهان است پس مسواکی را انتخاب کنید که با آن بتوانید حالت های خاص دندان ها و براکت ها و فاصله میان آن ها را با دقت تمیز کنید.

بیشتر بخوانید. ارتودنسی نامرئی

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,ها ,روش ,ارتودنسی ,فاصله ,درمان ,دندان ها ,است که ,این روش ,روش خانگی ,فاصله میان ,بدون براکت ارتودنسی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی