محل تبلیغات شما

کیا استینگر که از زمان ورود به بازار حسابی غوغا کرده حالا در اقدامی غیرمنتظره در برابر تسلا مدل S قرار گرفته تا در یک رقابت درگ مشخص شود کدام خودرو برتر است.

بیشتر بخوانید. قطعات کیا

تسلا مدل Sدر سال ۲۰۱۲ رونمایی شد و از آن زمان توانسته بسیاری از خودروهای مطرح و باسابقه ی بازار را در مسابقه ی درگ به چالش کشیده و شکست دهد. در سمت دیگرکیااستینگر کره ای نیز از زمان ورود به بازار خود توجه بسیاری از علاقه مندان خودرو را به خود جلب کرده و توانایی های فراتر از انتظار خود را نشان داده است. به خصوص نسخه ی GTS استینگر به عنوان قوی ترین مدل این سدان دیفرانسیل عقب کره ای مورد توجه تیم برنامه ی تاپ گیر قرار گرفته و تصمیم گرفته اند تا این خودرو را در یک رقابت درگ در برابر کندترین نسخه ی تسلا مدل اس قرار دهند.

سال گذشته نیز تیم تاپ گیر تست مشابهی را برگزار کردند وتسلامدل اس PD100D را در مقابل پورشه 911 R قرار دادند. نتیجه ی این درگ بسیار جالب بود و پورشه 911 R با وجود وزن سبک تر و قدرت پایین تری که داشت، در ۴۰۰ متر شکست سختی از تسلای سنگین وزن و لوکس خورد.

روی کاغذ، نزدیک ترین مدل تسلا مدل S از نظر مشخصات به کیا استینگر GTS مدل P75D است. استینگر دیفرانسیل عقب در قدرت موتور کمی بهتر از تسلا مدل S بوده و پیشرانه ی آن ۳۷۰ اسب بخار قدرت دارد. این در حالی است که مدل اس P75D قدرت ۳۶۷ اسب بخاری دارد اما در عوض تسلا می تواند قدرت موتور برقی خود را به هر چهارچرخ منتقل کند.

بیشتر بخوانید. فروشگاه لوازم یدکی خودرو

در بخش گشتاور اما برد با تسلاست چون موتور برقی آن با گشتاور ۶۶۰ نیوتون متری خود عملکرد بهتری از پیشرانه ی توربوی کیا با ۵۰۰ نیوتون متر گشتاور ارائه می کند. مشخصات دو خودرو بسیار به هم نزدیک بوده و همین این رقابت درگ را بسیار جذاب می کند.

در ابتدای حرکت، تسلا به دلیل برخورداری از سیستم چهارچرخ محرک شروع بهتری دارد و کیا استینگر با وجود اینکه تقریبا ۲۲۰ کیلوگرم وزن کم تری دارد اما نمی تواند در شروع پا به پای تسلا بیاید. در مورد پایان مسابقه چیزی نمی گوییم و پیشنهاد می کنیم ویدیو را ببینید اما آنچه از این ویدیو و رقابت می توان نتیجه گرفت این است که شکست دادن خودروهای برقی کار بسیار دشواری است؛ به خصوص که استینگر که با تاخیر توربوشارژر همراه است.

بیشتر بخوانید .راهنمای تشخیص اصالت قطعات خودرو

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

مدل ,تسلا ,ی ,استینگر ,کیا ,خودرو ,تسلا مدل ,مدل s ,کیا استینگر ,بیشتر بخوانید ,رقابت درگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی