محل تبلیغات شما

آفتاب سوختگیگاهی اوقات بسیار دردناک است. خوشبختانه، تعدادیروغن گیاهی برای درمان آفتاب سوختگیوجود دارد. روغن های گیاهی به ارتقاء سلامت پوست کمک می کنند زیرا دارای خواص ضد التهابی، ضدعفونی کننده، ضد قارچی و ضد باکتری هستند. بنابراین، یکی از طبیعی ترین و امن ترین روش هایدرمان آفتاب سوختگیاستفاده از روغن های گیاهی است. با بهترین آموزشگاه آرایشگری نه در تهران همراه باشید.

برخی از روغن های موثر برای رفع آفتاب سوختگی عبارتند از:

1. روغن اسطوخودوس

روغن اسطوخودوس برای درمان زخم های آفتاب سوختگی و درمان سایر مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

2. روغن چوب صند

روغن چوب صندل دارای خواص خنک کننده است و می تواند برای آرام کردن التهابآفتاب سوختگی، خنک شدن و خنک کردن محل سوختگی، کمک به از بین بردن انسداد های ناهموار و میکروب هایی که می توانند باعث عفونت شوند، مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر بخوانید. دوره های آموزش آرایشگری

3.روغن صمغ کندر

برایدرمان آفتاب سوختگی، از روغن صمغ کندر استفاده کنید. روغن گیاه صمغ کندر به تغذیه پوست آسیب دیده و بازگرداندن لایه اصلی پوست شما کمک می کند.

4. روغن نعناع فلفلی

روغن نعناع فلفلی نیز به عنوان خنک کننده طبیعی پوست شناخته شده است ومونتولموجود در آن به رفع درد ناشی ازآفتاب سوختگیکمک می کند. روغن نعناع، هنگامی که استفاده می شود،

بلافاصله پوست شما را خنک می کند. این روغن گیاهی بسیار قوی همیشه باید به صورت رقیق شده استفاده شود.

5.درمان آفتاب سوختگی با روغن اکالیپتوس

روغن اکالیپتوس برای درمان سریع آفتاب سوختگی مورد استفاده قرار می گیرد. این روغن دارای خواص ضدالتهابی و تسکین دهنده درد است که در سریعترین زمان درد ناشی از آفتاب سوختگی را کاهش می دهد. خواص ضد باکتری این روغن، پوست شما را از عفونت ناشی ازآفتاب سوختگیمحافظت می کند.

6. روغن کرچک

درمان آفتاب سوختگی یکی دیگر از فواید بی نظیرروغن کرچکاست که باید آن را همیشه در نظر بگیرید. برای این کار باید روغن نارگیل را با مقدار مساوی روغن کرچک مخلوط کنید و روی نواحی آفتاب سوخته بمالید.

استفاده ی روزانه از روغن کرچک می تواند به شکل چشمگیری تاثیرات آفتاب سوختگی را کاهش دهد.

7. درمان آفتاب سوختگی با روغن آرگان

روغن آرگانحاوی آنتی اکسیدان هایی است که از پوست شما در برابر آفتاب سوختگی، آسیب یا هایپرپیگمانتاسیون ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب محافظت می کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره های زیر بر روی هر یک کلیک کنید:

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

روغن ,آفتاب ,سوختگی ,پوست ,درمان ,های ,آفتاب سوختگی ,می کند ,درمان آفتاب ,پوست شما ,از روغن ,درمان آفتاب سوختگی ,روغن نعناع فلفلی ,برای درمان آفتاب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی