محل تبلیغات شما

در آستانه نمایش جدیدترین نسخه برقی کیا نیرو در نمایشگاه خودرو پاریس، کیا اعلام کرد که شعاع حرکتی آن به بیش از ۴۸۰ کیلومتر رسیده است.

بیشتر بخوانید. لوازم یدکی کیا

خودروساز کره ای کیا به تازگی فاش کرد شعاع حرکتیکراس اورالکتریکیکیانیرو به بیش از ۴۸۰ کیلومتر در هر بار شارژ رسیده است.این دستاورد بسیار قابل توجهی به شمار می رود که عمدتا به دلیل کارایی خودروهای برقی ارائه شده توسط کیا و شریک آنهیوندایاست.

با ۶۴ کیلووات ساعت از ظرفیت باتری،خودروی برقیکیا نیرو انتظار دستیابی به شعاع حرکتی بیش از ۴۸۰ کیلومتر دارد. به طور رسمی، کراس اور الکتریکی کیا نیرو طبق WLTP در محدوده ۴۸۴ کیلومتر رتبه بندی شده است. رتبه EPA خودروی الکتریکی کیا نیرو هنوز منتشر نشده است، اما این رقم کمی پایین تر از ۴۸۰ کیلومتر خواهد بود.

برای مقایسه، خودروی برقی هیوندای کنا به طور دقیق با ۴۸۰ کیلومتر طبق WLTP رتبه بندی شده، بنابراین کراس اور برقی کیا نیرو با ۴ کیلومتر افزایش به رقمی بالاتر از آن می رسد. خودروی الکتریکی هیوندای کنا ۲۰۱۹ در ایالات متحده به زودی در دسترس خواهد بود و دارای ۴۱۵ کیلومتر شعاع حرکتی طبق EPA است. بنابراین هنگامی که ارقام رسمی EPA به دست آید، کیا نیرو برقی با ۲ تا ۴ کیلومتر افزایش شعاع حرکتی روبرو خواهد بود که تقریبا ۴۱۸ کیلومتر می شود.

کراس اور برقی کیا نیرو، تنها خودروی الکتریکی در ایالات متحده است که محصولتسلانیست و دارای شعاع حرکتی بالا است.

علاوه برباتری۶۴ کیلووات ساعت، نسخه ارزان قیمت ۳۹.۲ کیلووات ساعت از خودروی برقی کیا نیرو در آینده ارائه خواهد شد. شعاع حرکتی این نسخه هنوز منتشر نشده است. نسخه ۶۴ کیلووات ساعت کیا نیرو دارای توانایی شارژ شدن از باتری کاملا خالی تا ۸۰ درصد شارژ، طی مدت ۵۴ دقیقه است. این خودروی الکتریکی در زمان ۷.۸ ثانیه از حالت س به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

از نظر بهره وری، کراس اور کیا نیرو برقی مجهز به سیستم ترمز احیاکننده، کنترل هدایت سریدن (CGC) کنترلانرژیپیشگویانه (PEC) است. کیا در رابطه با این سیستم ها این طور توضیح می دهد:

این فناوری ها به رانندگان اجازه می دهد تا پکیج باتری را شارژ کنند و در هنگام رانندگی یا ترمز، شعاع حرکتی خودروی برقی را افزایش دهند.

سیستم های CGC و PEC به سیستم ناوبری خودروی الکتریکی مرتبط هستند و برای موانع و شرایط پیش رو و تغییرات جغرافیایی آماده می شوند.

بیشتر بخوانید

خرید قطعات اصلی کیا

راهنمای خرید روغن گیربکس هیوندای و کیا

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

کیا ,کیلومتر ,نیرو ,برقی ,شعاع ,خودروی ,کیا نیرو ,شعاع حرکتی ,۴۸۰ کیلومتر ,خودروی الکتریکی ,برقی کیا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی