محل تبلیغات شما

پیری زودرس پوستمی تواند به دلیل سبک زندگی نامناسب، انجام برخی عادت های اشتباه باشد. با آموزشگاه آرایشگری الماس نشان در ادامه همراه باشید.

عادت هایی که باعث پیری زودرس می شوند

1. استفاده مداوم از نی هنگام نوشیدن

درست است که استفاده از نی باعث محافظت از دندان می شود، وقتی به صورت مداوم از نی استفاده کنید ماهیچه های اطراف دهان هم مدام منقبض می شوند و این باعث ایجاد خطوط و چین و چروک هایی در اطراف دهان می شود.

2. دقت کافی هنگام لنز گذاشتن

لنز را باید مدام داخل چشک گذاشت و برداشت! پس مدام در حال بازی با پوست ظریف دور چشمتان هستید.

مطالعه بیشتر:

3. خوابیدن روی شکم یا به پهلو

این نحوه خوابیدن چین و چروک هایی در صورت و گردن ایجاد می کند. این چروک ها بواسطه کشش و فشاری که بالش روی پوست اعمال می کند ایجاد می شوند.

4. پایین نگه داشتن سر هنگام کار با موبایل

وزن سر یک انسان بالغ، تقریبا 5.4 کیلوگرم است. اگر هنگام استفاده از موبایل مدام سرتان به سمت پایین باشد ماهیچه های گردن در یک حالت بی حرکت می مانند، از آنجا که پوست گردن همانند پوست دور چشم بسیار ظریف و نازک است خطوط و چین و چروکی در آن ایجاد می شود.

5. متعادل نگهداشتن دمان بدن

با شروع فصل گرما خانه های تان را بیش از حد گرم نکنید. دمای خانه را در حالت متعادل قرار دهید زیرا گرمای بیش از اندازه برای پوست مضر بوده و چین و چروک هایی در آن ایجاد می کند.

6. حذف غذاهای چرب

بیشتر ما معتقدیم که چربی دشمن سلامتی است. این تا حدودی درست است چون بعضی از چربی ها بسیار مضر هستند اما صورت شما به چربی نیاز دارد. بخصوص چربی هایی مثلروغن زیتون، روغن ماهی و گردو تا بتواند ظاهری زیبا برای پوست شما ایجاد کند. چربی به بدن کمک می کند تا آنتی اکسیدان ها و ویتامین های محلول در چربی را که برای پوست بسیار مفید هستند جذب کند.

7. در معرض خورشید قرار گرفتن

هیچ کس نمی تواند ادعا کند نور خورشید مستقیما روی کوتاه شدن طول عمر تاثیر دارد. با این حال قرار گرفتن در معرض نور خورشید پوست شما را پیر می کند و شانس ابتلا بهسرطان پوسترا افزایش می دهد.

8. عدم استفاده از کرم ضد آفتاب

تشعشعات پرتوهای ماوراء بنفش نور خورشید به پوست آسیب می زنند و باعث پیری زودرس می شوند.

9. سیگار کشیدن

سیگار کشیدن یکی از ساده ترین راه هایی است که شما را پیرتر از آنچه هستید نشان می دهد.

بیشتر بخوانید. آموزش اکستنشن مژه

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

پوست ,کند ,هایی ,چربی ,ایجاد ,های ,می کند ,ایجاد می ,پیری زودرس ,چین و ,می شوند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی