محل تبلیغات شما

خواص و فواید ماست را درزیبایی پوستو مو جدی بگیرید. ماست یک ماده غذایی ساده است که روزانه از آن به شکل های مختلف استفاده می شود. ماست به دلیل خواص غذایی فراوان همچنین در زمینه آرایش و زیبایی پوست و مو نیز کاربرد دارد. به عنوان مثال از ماستمی توان برایجوانسازی پوست، رفع خشکی مو استفاده کرد. با آموزشگاه آرایشگری الماس نشان همراه باشید.

از خدمات آموزشگاه الماس نشان دوره های آموزش تاتو، آموزش شینیون مو، آموزش ناخن و هستند.

فواید ماست برای زیبایی پوست و مو

آیا خواستار موهای براق، سرزنده و سالم هستی؟ شما می توانید از پروتئین ها و اسید لاکتیک موجود در ماست استفاده کنید.
دو فنجان ماست را با دو قاشق روغن زیتون مخلوط کرده و روی موهای خود که قبلاً آن را خیس کرده اید بمالید. به مدت 15 دقیقه صبرل کنید و آنگاه موها را طبق معمول شستشو دهید.

اگر صاحب پوستی چرب، دارای ترشحات فراوان و مبتلا به جوش های سر سیاه هستید از ماست کمک بخواهید. ماست دارای خاصیت آنتی باکتریال است و پوست را بطور عمقی، نظافت می کند.

رفع خشکی پوست

ماست همچون یک مرطوب کننده عمقی عمل کرد و باعث تغذیه و بازسازی کامل پوست می شود. اگر دچار خشکی پوست هستید دو قاشق ماست را با یک قاشق عسل مخلوط کرده و به کمک انگشتان و حرکات دایره وار، معجون را روی پوستتان بمالید. به مدت 20 دقیقه صبر کنید و آنگاه پوست را شستشو دهید.

ماسک طبیعی پوست حاوی ماست

در این ماسک طبیعی از ماست استفاده شده است که می تواند جایگزین مناسبی برای بوتاکس باشد. این ماسک قابلیتجوانسازی پوستو رفع چین و چروک صورت را داشته و بهزیبایی پوستو تعذیه مناسب صورت کمک می کند.

مواد مورد نیاز :

  • 5 قاشق آب هویج
  • یک قاشق نشاسته ذرت
  • یک قاشق ماست

طرز تهیه ماسک :

نشاسته را با نصف فنجان آب سرد مخلوط کرده و سپس نصف فنجان آب گرم به آن اضافه کنید. این مخلوط را روی حرارت ملایم قرار داده و بهم زنید تا کرم یکدستی حاصل آید. پس از سرد شدن کرم، بقیه مواد را به آن اضافه کنید و به خوبی بهم زنید. صورت را شستشو هید و ماسک را به مدت 30 دقیقه روی صورت بگذارید. سپس پوست را با آب گرم شستشو دهید.

حتی بعد از اولین مرتبه نیز شاهد تاثیر این ماسک خواهید بود. توصیه می شود هفته الی 3 الی 5 مرتبه از این ماسک استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب دست یابید.

بیشتر بخوانید . دوره های آموزش آرایشگری

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

ماست ,پوست ,ماسک ,قاشق ,یک ,استفاده ,را با ,ماست را ,این ماسک ,پوست و ,مخلوط کرده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی