محل تبلیغات شما

جدیدترین هاچبک اسپرت هیوندای، براساس i20 و از سری N تولید می شود. این محصول با وزن خالص ۱۲۰۰ کیلوگرم و پیشرانه ۲۰۴ اسب بخار عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید. لوازم یدکی هیوندای

هیوندای سرمایه گذای گسترده بر خودروهای اسپرت دارد و امکانات سری N را برای مدل های مختلف، مثل ولوستر، i20 و i30 ارائه کرده است. هیوندای N از سال ۲۰۱۶ فعالیت می کند و احتمالا برای کراس اورهای اسپرت مثل توسان هم، محصول ویژه ارائه خواهد کرد. از نظر تجاری، سری N مشابه فولکس واگن GTI عمل می کند و افزایش فروش در اروپا و امریکا را هدف گذاری کرده است.

هیوندای i20 با تیم N طی سال های اخیر، فروش بسیار خوبی در اروپا داشته و افتخارات مهمی در مسابقات رالی جهانی کسب کرده است. رنگ اختصاصی سری N، آبی روشن با ترکیب قرمز و سیاه در جزئیات است که معمولا در مدل های استاندارد هیوندای N استفاده می شود.

در i20 N مدل ۲۰۲۱، رینگ های ۱۸ اینچ آلومینیوم و اسپویلر بزرگ در انتهای سقف وجود دارد تا متفاوت از مدل استاندارد جلوه کند. در سپر جلو، سپر اختصاصی، ورودی هوای بزرگ و جلوپنجره سیاه با حرف N استفاده شده است. با این تجیهزات، تفاوت ظاهری چندانی بین i20 N و i30 N وجود ندارد. درفضای داخلیهم، چرم سیاه، فرمان اسپرت، پدال های فی، صندلی های اسپرت با پوشش سخت و پنل دیجیتال پیشت فرمان، همراه دسته دنده اختصاصی، ادوات ویژه i20 N هستند.

مطابق انتظار و مشابه سال های قبل، i20 N جدید هم مجهز به پیشرانه توربوشارژ ۱/۶ لیتری است؛ اما قوی تر از قبل خواهد بود تا قدرت ۲۰۴ اسب بخار و گشتاور ۲۷۵ نیوتن متر داشته باشد. هنوز اطلاعات دقیقی از عملکرد فنی اینخودرومنتشر نشده است اما کیا سید با همین پیشرانه و البته وزن خالص بیشتر، در زمانی حدود ۷/۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت می رسد. چنین شرایطی، برتری فورد فیستا ST با سرعت گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت ۶/۵ ثانیه را تداوم می دهد.

هیوندای i20 N با جعبه دنده دستی ۶ سرعته تولید خواهد شد تا محصولی ویژه علاقه مندان هاچبک اسپرت کلاسیک باشد. البته خریدار می توان جعبه دنده خودکار ۸ سرعته با سیستم دبل کلاچ نیز سفارش دهد. دیفرانسیل لغزش محدود مکانیکی نیز، آپشن سفارشی این خودرو خواهد بود که همراه یک دکمه قرمز روی فرمان فعال می شود.

سیستم لانچ برای بهبود شتاب گیری از حالت س، مودهای رانندگی اسپرت، N ، اقتصادی و نرمال نیز در تمامی مدل ها وجود خواهد داشت. همچنین، حالت قابل تنظیم برای نوع پاسخ پیشرانه به پدال گاز، صدای خروجی موتور، عملکرد فرمان و سیستم مدیریت تعادل نیز وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

n ,i20 ,هیوندای ,های ,مدل ,اسپرت ,i20 n ,می شود ,کرده است ,سری n ,هیوندای i20

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی