محل تبلیغات شما

شیوع بیماری کرونا بسیاری از نمایشگاه های خودروی دنیا را لغو کرده اما نمایشگاه گوانگژو در حال برگزاری است و هیوندای از این رویداد برای معرفی نسل جدید سدان میسترا استفاده کرده است. میسترا که به طور خاص برای بازار چین طراحی شده، یک سدان میان سایز است که بین الانترا و سوناتا قرار می گیرد. نسل جدید این ماشین طراحی زیبا و شیکی دارد که چراغ های دوقسمتی جلو در کنار جلوپنجرهٔ عریض کرومی، تریم کرومی در بخش های پایینی بدنه و چراغ های متصل به هم عقب از ویژگی های آن است.

بیشتر بخوانید

نسل جدید میسترا ۴,۷۸۰ میلی متر طول، ۱,۸۱۵ میلی متر عرض و ۱,۴۶۰ میلی متر ارتفاع داشته و فاصلهٔ محوری آن برابر با ۲,۷۷۰ میلی متر است. این یعنی میسترا کمی کوچک تر از سوناتا است اما هیوندای ادعا می کند که در کلاس خود از جادارترین کابین برخوردار است. در داخل خودرو همچنین یک صفحه آمپر دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی و یک نمایشگر ۱۲.۳ اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی هم تعبیه شده که نمای بسیار مدرنی به کابین میسترا بخشیده اند. ازجملهٔ دیگر ویژگی های داخلی این سدان کره ای هم می توان به سانروف پانوراما و مجموعهٔ چشمگیری از سیستم های کمک راننده اشاره کرده که دستیار جلوگیری از برخورد، دستیار رانندگی در بزرگراه، کروز کنترل هوشمند مبتنی بر ناوبری، هشدار عبور و مرور عقب و سیستم دید اطراف تنها چند نمونه از آن ها هستند.

میسترا با دو پیشرانهٔ بنزینی مختلف در بازار چین عرضه خواهد شد. موتور پایه یک نمونهٔ ۱.۸ لیتری با ۱۴۳ اسب بخار قدرت و ۱۷۶ نیوتن متر گشتاور است درحالی که خریداران می توانند یک موتور قوی تر ۱.۵ لیتری توربو با ۱۷۰ اسب بخار قدرت و ۲۵۳ نیوتن متر گشتاور را هم سفارش دهند. انتقال نیروی موتور اول توسط یک گیربکس هفت سرعتهٔ دوکلاچه صورت می گیرد درحالی که در موتور توربو این وظیفه بر عهدهٔ یک گیربکس شش سرعتهٔ اتوماتیک قرار دارد.

اما علاوه بر موتورهای بنزینی، یک نسخهٔ تمام الکتریکی هم برای میسترا ارائه خواهد شد که به یک موتور الکتریکی با ۱۸۴ اسب بخار قدرت و ۳۱۰ نیوتن متر گشتاور به همراه پکیج باطری ۵۶.۵ کیلووات ساعتی مجهز است. بُرد این نسخه به ۵۲۰ کیلومتر می رسد و می توان از ۳۰ تا ۸۰ درصد از باطری های آن را ظرف ۴۰ دقیقه شارژ کرد. البته شارژ کامل باطری ها با شارژرهای کُند تا ۹.۵ ساعت طول می کشد. نسل جدید هیوندای میسترا سال آینده در بازار چین عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

یک ,میسترا ,های ,هیوندای ,متر ,نسل ,نسل جدید ,میلی متر ,بازار چین ,اسب بخار ,خواهد شد ,بیشتر بخوانید middot

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی