محل تبلیغات شما

هیوندای النترا ۲۰۲۱ در انواع تیپ های مختلف برای مشتریان عرضه شد و حتی در نسخه ی استاندارد با قیمت کمتر از ۱۹،۶۵۰ دلار، امکانات متنوع ایمنی و رفاهی ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید. فروشگاه لوازم یدکی خودرو

خریدارانی که تمام امکانات و قابلیت های جذاب اینخودرورا می خواهند، می توانند بهترین تیپ، یعنی Limited Hybrid را تهیه کنند. اگر مشتریانی به عملکرد خودرو علاقه مند باشند، تیپ N-Line مجهز به پیشرانه ۱/۶ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر و یکی از دو جعبه دنده ب ۶ سرعته دستی یا ۶ سرعته ی دوکلاچه برای آن ها موجود خواهد بود.

حتی تیپ پایه SE نیز به انواع امکانات مجهز است. در این تیپ، سیستم سرگرمی و اطلاعاتی هشت اینچی استاندارد با قابلیت پشتیبانی بی سیم ازاپلکارپلی واندرویداتو وجود دارد. مجموعه فناوری ایمنی شامل هشدار برخورد از جلو با قابلیت تشخیص عابرپیاده، دستیار حفظ مسیر حرکت، دستیار حفظ فاصله ی طولی از خودرو جلویی، دستیار نوربالا، دستیار جلوگیری از برخورد در نقاط کور دید راننده، دستیار جلوگیری از برخورد و تصادف در عقب و هشدار خروج ایمن می شود.

در تیپ SEL، ویژگی هایی مانند کلید مجاورتی با سیستم استارت بدون کلید و کنترل خودکار آب وهوای دومنطقه ای و استریو ۶ بلندگو به امکانات هیوندای النترا ۲۰۲۱ اضافه می شود. این تیپ نیز با دو بسته ی سفارشی (آپشن) برای مشتریان موجود است. بسته ی راحتی امکاناتی مانند جلوداشبورد دیجیتال ۱۰/۲۵ اینچی، کروزکنترل تطبیقی​​، ترمزدستی الکترونیکی، روکش چرمی داخل کابین، پد شارژ بی سیم، صندلی های جلوی گرم شونده و آینه های خارجی گرم شونده را برای مشتریان به همراه دارد.

هنگامی که شخصی بسته ی راحتی را انتخاب کرد، بسته ی پریمیوم با پرداخت ۲،۱۰۰ دلار اضافی دردسترس قرار می گیرد. امکاناتی مانند رینگ های ۱۷ اینچی، تزیینات بیرونی کرومی تیره، چراغ های عقب LED، سان روف، چراغ های راهنما در آینه های جانبی، صندلی عقب با نسبت پشتی ۶۰/۴۰ و صندلی برقی راننده در این بیته ی سفارشی برای مشتریان عرضه می شود.

هیوندای النترا N-Line نیز تجهیزات را از مدل معمولی SEL می گیرد؛ ولی پیشرانه ی چهار سیلندر ۱/۶ لیتری توربوشارژ را با قدرت ۲۰۱ اسب بخار جایگزین پیشرانه این تیپ می کند. این تیپ از دیسک های ترمز جلویی برخوردار است که یک اینچ بزرگ تر از سایر مدل ها هستند و علاوه براین، رینگ های ۱۸ اینچی با تایر گودیر ایگل F۱ و سیستم تعلیق عقب چندمیله ای نیز دردسترس مشتریان قرار می گیرد. بدنه ی این خودرو تغییراتی کرده است؛ مانند جلوپنجره تجدیدنظرشده و طراحی بهبودیافته ی سپر و چراغ های عقب LED.

بیشتر بخوانید. قطعات هیوندای

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

ی ,های ,تیپ ,دستیار ,۶ ,هیوندای ,هیوندای النترا ,بسته ی ,برای مشتریان ,چراغ های ,می شود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی