محل تبلیغات شما

اصلی یا تقلبی بودن هر قطعه یا لوازمی به موارد خاص خود بستگی دارد. فروشگاه لوازم یدکی خودرو استارپارت در این مقاله به تعدادی از آن موارد اشاره می کنیم.

تشخیص اصالت قطعات خودرو کیا

تشخیص اصلی بودن قطعات کیا نیاز به تخصص و آشنایی کامل با لوازم یدکی خودرو مورد نظر دارد.امروزه تشخیص اصلی و فرعی بودن یک قطعه یا لوازم یدکی خودرو کار ساده ای نیست، چرا که به دلیل قیمت های بالا اجناس و فراوانی لوازم تقلبی، فروشنده ها با همان قیمت بالا اقدام به فروش اجناس تقلبی می کنند و شما که خریدار آن جنس هستید، چون در حال پرداخت مبلغ بالایی بابت آن هستید، به تقلبی یا اصل بودن آن جنس شک نمی کنید.

راهنمای خرید لنت ترمز هیوندای اصلی

چگونگی خرید قطعات اصلی

  • middot; رنگ بسته بندی

معمولا از رنگ بسته بندی، می توان متوجه اصلی یا فرع بودن آن قطعه شوید و از خرید قطعات اصلی کیا نسبتا مطمئن شوید.برای مثال می توانید قبل از خرید یک قطعه، نام آن را در گوگل سرچ کرده و تصاویر نسخه اصلی آن را مشاهده کنید و اگر قطعه ای که در حال خرید آن هستید، هم رنگ همانی که در سایت رسمی محصول است بود، می توانید مقداری به اصل بودن آن اطمینان کنید.

  • middot; کیفیت بسته بندی

کیفیت بسته بندی در خرید قطعات اصلی کیا بسیار تاثیر گذار است.در واقع بسته بندی محصولات تقلبی معمولا دارای کیفیت پایینی می باشند و از پلمپ های استاندارد استفاده نکرده اند.

  • middot; نوع جوشکاری قطعه

در بعضی موارد از روی بسته بندی محصول نمی توان تشخیص داد که آن محصول اصل یا تقلبی است.حال هرچقدرهم که می خواد کیفیت بسته بندی یا نوع رنگ بندی آن خوب باشد، ولی ممکن است فروشنده محصول تقلبی را در بسته بندی اصلی آن قرار داده باشد، آن وقت چه باید کرد؟

در این مواقع باید به خود محصول دقت کرد.یعنی آن را از بسته بندی خارج کرده و دیگر با بسته بندی آن کاری نداشته باشیم و به جزئیات خود محصول توجه کنیم.برای مثال یکی از مواردی که می تواند نشان دهنده اصل بودن یک قطه فی خودرو باشد، نوع جوشکاری آن قطعه است.در قطعات تقلبی معمولا جوشکاری های بی دقت و بزرگ استفاده می شود و حتی زیبایی محصول را هم تحت تاثیر قرار می دهد.اما محصولات اصلی دارای جوشکاری های تمیز و کوچک ولی در عین حال بسیار محکم می باشند.

  • نوع نوشته های روی قطعات لوازم یدکی

یکی دیگر از راه هایی که می توان اصلی یا فرعی بودن یک قطعه را تشخیص داد، نوع نوشته هایی است که روی خود محصول نوشته شده است.برای خرید قطعات اصلی کیا باید توجه کنید که نوشته های روی محصول، به صورت حک شده باشد.

بیشتر بخوانید. راهنمای خرید لنت ترمز هیوندای اصلی

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

اصلی ,بسته ,بندی ,قطعات ,محصول ,تقلبی ,بسته بندی ,قطعات اصلی ,لوازم یدکی ,خرید قطعات ,اصل بودن ,اصالت قطعات خودرو ,تشخیص اصالت قطعات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی