محل تبلیغات شما

هيونداي آي ايكس ٣٥ همه ویژگیهای خوب هیوندای را در خود جای داده است. این مدل، انتخابی وسوسه انگیز برای دوستدارانکلاس خودروهای کراساووربه شمار میرود. در حال حاضرشرکت آسان موتوروارد کننده این خودرو به ایران است.

ix35 نیز یکی از مدلهای خوش چهره ساخت هیوندای است و خطوطبدنه آن ما را به یاد سدانهای النترا وسوناتامیاندازد. از نظر فضای داخلی، توسان (ix35) نمیتواند با خودروهایی چونفورد اسکیپ، هونداCR-V،مزداCX-5، وتویوتاRAV-4رقابت کند. صندلیهای ردیف عقب این مدل چندان راحت نیستند، چراکه نه حرکت میکنند و نه تنظیم میشوند؛ از این رو فضای بار هیوندای ix35 نیز چندان مناسب نیست.

باید گفت که کراساوورهای بزرگتر، انتخاب مناسبتری برای خانوادهها خواهند بود، اگرچه کسانی که به دنبال یک کراساوور اسپرت هستند، قطعاً از انتخاب این مدل پشیمان نخواهند شد.

بیشتر بخوانید. فروشگاه مجازی لوازم یدکی خودرو

تیپهای هیوندای ix35

هیوندای ix35 یک شاسی بلند پنج سرنشین است و در سه تیپGL،GLS، وLimited تولید و عرضه میشود. تیپGLدارای چرخهای 17 اینچی، شیشههای دودی، سیستم تهویه مطبوع،صندلی قابل تنظیم راننده، صندلیهای عقب با ابعاد 40/60، سیستم صوتی تصویری دارای شش اسپیکر و سیدی پلیر، رادیوی ماهوارهای، درگاه اتصال هدفون، آیپاد و پورتUSBاست.

تیپGLSنیز از چرخهای 17 اینچی بهره میبرد با این تفاوت که رینگهای آن آلیاژی هستند. از دیگر امکانات این تیپ میتوان به سیستم تعلیق اصلاح شده، باربند، گرمکن آینه بغل، چراغهای اتوماتیک جلو، چراغ مهشکن،کروز کنترل، فرمان تلسکوپی چرمی، صندلیهای جلوی دارای گرمکن و بلوتوث اشاره کرد.

تیپLimitedمجهز به چرخهای اینچی و آلیاژی است. برای این تیپ خاص برف پاک کنهای ضدیخ،ورود و استارت بدون کلید،کنترل آب و هوای اتوماتیکدوگانه، صندلی راننده دارای شش حالت مختلف، روکش چرم وآینه الکتروکرومیکدر نظر گرفته شده است. البته در کنار این امکانات یک بسته سفارشی نیز وجود دارد که شاملسانروفپانورامیک،سیستم مسیریابلمسی، دوربین دنده عقب و سیستم صوتی دارای هفت اسپیکر میشود.

مطالعه بیشتر

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

هیوندای ,ix35 ,دارای ,سیستم ,نیز ,عقب ,هیوندای ix35 ,ix35 نیز ,سیستم صوتی ,دارای شش ,است و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی