محل تبلیغات شما

امروزه دندانپزشکان نه تنها به درمان وترمیم دندانتوجه دارند؛ بلکه زیبایی دندان یکی از اهداف آنها به شمار می رود. روش های ترمیم و زیبایی دندان همگی با هدفطراحی لبخندزیباست و هزینه آن به مواد، تجهیزات و دستمزد دندانپزشک و نوع درمان بستگی دارد.

همه افراد مایلند دندان هایی به فرم دلخواه داشته باشند. بعد از اینکه مشکلات دندانی تشخیص داده شد دندانپزشک ترمیمی خوب برای ترمیم آن اقدام خواهند کرد.درمان پوسیدگی دندان نیز یکی از این اقدامات است. در حال حاضر، چند سالی است که علاوه بر درمان مشکلات و ناهنجاری ها، زیبایی دندان ها نیز توجه دندانپزشکان را به خود جلب کرده است.

زیبایی دندان با استفاده از کامپوزیت

بعضی از درمان های زیبایی باعث بالا بردن سلامت دهان و دندان می شود. مثلاً پر کردن دندان با مواد سرامیکی در مقایسه با آمالگام ظاهر بهتری به دندان داده و میزان کمتری از مینای دندان تراش داده می شود.

زیبایی دندان با استفاده از لمینت های سرامیکی

لمینت دندان سرامیکی، لایه هایی از سرامیک هستند که عیوبی از قبیل تغییر رنگ دندان را پوشانده و سبب زیبایی آن ها می شوند.

نقش روکش های تمام سرامیک در زیبایی

دندان هایی که آسیب های وارده بر آن ها تقریباً بیشتر است را می توان ترمیم و زیباتر کرد. روکش در مقایسه باونیرهاکارآیی کمتری در زیبایی دندان دارند؛ اما می توانند سطح بیشتری از دندان را پوشش دهند و هزینه شان نیز کمتر است.

استفاده از پل های بین دندانی یا بریج

یکی از تکنیک های دیگر زیبایی و ترمیم دندان، بریج ها هستند. در این روش درمان روکش به شکل پل نصب می شود تا موجب پیوستگی دندان ها شود.

ایمپلنت ها

هر گاه به هر دلیلی یکی از دندانها دچار مشکل شده و بیفتد، مشکل بزرگی در زیبایی دندان ها بوجود خواهد آمد.ایمپلنتها در این هنگام می توانند این مشکل را جبران کرده، فضای خالی را پر نموده و ظاهر دهان را زیباتر کنند.

جراحی و درمان های زیبایی لثه

لثه ها نقش بسزایی در زیبایی دندانها دارند. گاهی اوقات لازم است برای تنظیم ارتفاع زیبایی، عملجراحیلثهانجام شود.

بلیجینگ یا سفید کردن دندان ها

عوامل زیادی در رنگ، ظاهر و سلامت دندانها دخیل هستند. بلیجینگ دندان راهکاری برای چند درجه سفیدتر کردن دندانها بوده و منجر به زیبایی دندان ها می شود.

باندینگ دندان برای زیبایی

به چسباندن کامپوزیت و انواع ترمیم های رزینی به دندان گفته می شود که با استفاده از باندینگ صورت می گیرد.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,زیبایی ,های ,ها ,درمان ,ترمیم ,زیبایی دندان ,می شود ,دندان ها ,یکی از ,استفاده از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی