محل تبلیغات شما

امروزه تنها تفكر دندانپزشک ترميم و درمان دندان نيست. زیبایی دندان بعد ازترميم يك دندان پوسيده وگاهي دندانهاي سالم نكته اي بسيار مهم در دندانپزشكی محسوب ميشود. مواد همرنگ جديد ( كامپوزيت ها ) امكان زيبا كردن دندانها را فراهم كرده اند.

كامپوزيت در بسياري موارد زيباتر از روكش است و تخريب بافت سالم دندان هم بسيار ناچيز و در حد صفر مي باشد. اين كامپوزيت هاي نسل جديد امكان زيبایی دندان بدون ارتودنسیرا نيز بطور محدود ولي چشمگير مهيا كرده است. یعنی در این روش دندان هاي كج كه قبلا با ارتودنسي مرتب میشند اکنون بدون ارتودنسی نیز قابل اصلاح هستند.شفافيت ، رنگ ، انعكاس نور و بسياري موارد ديگر در اين كامپوزيت ها خيره كننده است و در بسياري موارد بالاتر از حد انتظار بيمار وگاها دندانپزشک زيبايی را فراهم ميكند بطوريكه بسياري از بيماران از لفظ معجزه استفاده مي كنند.

بیشتر بخوانید. پوسیدگی دندان

دندانپزشكی زیبایی (لبخند هالیوودی)

مجموعه فرایند های ترمیم زیبایی دندان همه و همه با یک هدف انجام میشود و آن هم طراحیلبخند زیباو اصولی است.این همان چیزی است که از آن با عنوان لبخند هالیوودی یاد میشود. از جمله ی این درمان ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • زیبایی دندان با کامپوزیت
  • لمینت سرامیکی
  • روکش دندان برای زیبایی
  • بریج یا پل بین دندانی
  • ایمپلنت های دندانی
  • جراحی زیبایی لثه
  • بلیچینگ دندان
  • ردیف کردن دندان و بستن فاصله بین دندان ها بدون ارتودنسی

دندانپزشک زیبایی کیست ؟

در حقیقت بهترین متخصص ترمیمی و زیبایی همان دندانپزشک ترمیمی هست که خیلی خوب با مفاهیم زیبایی دندان، طراحی لبخند زیبا، و انواع مواد دندانپزشکی آشناست. سطح بالایی از مهارت های زیبایی شناختی داشته و محدودیت های روش های مختلف ترمیم زیبایی را بداند تا بتواند در جلسات مشاوره با طرح درمان مناسب به شما این اطمینان را دهد که به نتیجه ی مطلوب خود و لبخند زیبای دلخواه خود دست پیدا میکنید.

باندینگ دندان چیست

در واقع باندینگ دندان شامل همین ترمیم های کامپوزیت و انواع ترمیم های رزینی است که با تکنیک باندینگ به دندان می چسبند.

بیشتر بخوانید. پر کردن دندان

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,زیبایی ,های ,لبخند ,موارد ,ترمیم ,زیبایی دندان ,بسياري موارد ,لبخند هالیوودی ,را فراهم ,باندینگ دندان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی