محل تبلیغات شما

نرخقیمت لمینت دندانبه روز چقدر است و وابسته به چه شرایطی است ؟ لمینت دندان برای ایجاد جذابیت بیشتر دندان ها استفاده می شود که معمولا از هزینه بالایی برخوردار است. با این حال در برخی از مراکز و کلینیک های دندانپزشکی، می توان لیمنت دندان را با تعرفه مناسب تری انجام داد؛ اما باید توجه داشت که به کیفیت کار لطمه وارد نشود.

وظیفه لمینت دندان

لمینت دنداناز ماده همرنگ دندان ساخته شده است که برای اصلاح شکل رنگ دندان، اندازه دندان، بستن فاصله بین دندان هاو بهبود ظاهر درمان دندان های شکسته استفاده می شود.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لمینت دندان به روز

قیمت لمینت دندان به روز تحت تاثیر عوامل متفاوتی همچون محل کلینیک، رتبه علمی و تخصصی دندانپزشک ترمیمی خوب و هزینه مواد اولیه است. مهم ترین عامل در تعیین هزینه لمینت دندان، نوع و جنس روکشی است که بر روی دندان ها نصب می شود.

هزینه های لیمنت دندان

بیمار می تواند با توجه به لبخند خود فقط شش دندان جلو را لمینت کند که در کاهش هزینه های لمینت دندان بیمار بسیار موثر است.

تعرفه های جانبی لمینت دندان

در گذر زمان امکان دارد تغییراتی در لمینت دندان شما به وجود آید که باعث افزایش بیشتر هزینه های لمینت شما خواهد شد. هزینه ویزیت دندانپزشک، دستمزد و عکس از دندان ها از دیگر مبالغی است که می تواند به هزینه ارتودنسی شما اضافه شود. باید آگاه باشید که حدوداً هیچ کدام از بیمه ها هزینه های لمینت دندان را بر عهده نخواهد گرفت.

تاثیر میزان تراش دندان بر هزینه لمینت دندان

در لمینت های سرامیکی برعکس لمینت های قدیمی، دندان ها به میزان تراش بیشتری نیاز دارند. دندانپزشکان می تواند شکل و فرم لبخند را پیش از عمل برای شما با استفاده از نرم افزار ها نمایش دهند. در انتخاب نوع لمینت باید دقت شود؛ زیرا به هر میزانی که هزینه تراش دندان طولانی تر شود در نتیجه تعرفه لمینت دندان افزایش پیدا می کند و قیمت تمام شده لمینت دندان نیز افزایش پیدا می کند.

نازکی لمینت و اثر آن بر هزینه های جانبی

نازکی لمینت به اندازه یک ورق کاغذ است که از دندان ها حفاظت می کند و باعث زیبایی دندان و صورت می شود. هرچه نازکی لمینت دندان کمتر باشد، امکان شکستگی آنها بالا می رود و در نتیجه هزینه های تعمیر و یا جایگزینی آن نیز بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید:

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,لمینت ,هزینه ,های ,ها ,کند ,لمینت دندان ,هزینه های ,دندان ها ,می شود ,است که ,قیمت لمینت دندان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی