محل تبلیغات شما

در این نوشته قصد داریم ابتدا یک نگاه کلی داشته باشیم به موضوع ترمیم و زیبایی دندان و انتظاراتی که یک فرد ازترمیم و زیبایی دنداندارد. سپس پارامترهای تأثیرگذار در انتخاب صحیح یک متخصص ترمیم و زیبایی دندان تهران را با هم بررسی خواهیم کرد

آشنایی با خدمات ترمیم و زیبایی دندان

دندانپزشکی ترمیمی، یکی از روشshy;های درمانی برای ترمیم و بازسازی دندانshy;هایی است که دچار تخریب و پوسیدگی شدهshy; یا تقریبا از بین رفته اند. ترمیم و زیبایی دندان، در واقع یک علم همراه با هنر استو ارتباط مستقیمی با زیبایی و سلامت دندان ها دارد.

آنچه دراصلاح طرح لبخندتوسط دندانپزشک ترمیمی خوب مدنظر قرار میshy;گيرد، وجود قرينگیدر دندانshy;های راست و چپ، رابطه صحيح قرار گرفتن دندانshy;ها با لب بالا و پايين، تناسب صحيح عرض و طول هر دندان و رابطه صحيح خطی و طولی بين دندانshy;های جلوست.

بیشتر بخوانید . بستن فاصله بین دندان ها

انواع خدمات متخصص ترمیم و زیبایی

خدماتی که توسط دندانپزشک ترمیم و زیبایی تهران ارایه میshy;شود عبارتند از:

  • اصلاح طرح لبخند (طراحی لبخند زیبا)
  • اصلاح لبخند لثهshy;ای (با افزایش طول تاج دندان)
  • بلیچینگ

یکی از درمانshy;های ترمیم و زیبایی دندان میshy;باشد که در راستای سفید کردن دندان انجام می شود. بلیچینگ باعث سفیدی دندانshy;ها میshy;شود. این روش یکی از ارزانshy;ترین تکنیکshy;های سفید کردن دندان است.

قرار دادن پوستهshy;ی نازک سرامیکی از مواد همرنگ دندان که برای اصلاح فرم و وضعیت ظاهر دندان روی سطح ناصاف یا ترک خورده دندان گذاشته میshy;شود.

  • لمینت کامپوزیت ونیر

کامپوزیتیکی از روش های جدید و پرطرفداربرای درمان و زیبایی لبخند به شمار می آید. کامپوزیت، در واقع ترکیبی از یک ماده رزینی خمیرگونه می باشد که بر روی دندان قرار داده میshy;شود و پس از فرمshy;دهی توسط دندانپزشک متخصص، به وسیله تابش نور بر روی دندان فیکس میshy;شود.

این درمان به عنوان یک درمان جایگزین برای پروتزهای بریج بوده که دندانshy;های سالم اطراف نیز در آن روش تراشیده میshy;شدند. هدف اصلی از درمانایمپلنت، این است که در آینده هیچ دندانی به خاطر پایه بریج قرار گرفتن تراشیده نشود و از بین نرود.

  • ارتودنسی دندان

به منظور مرتب کردن دندانshy;ها و رفع ناهنجاری های فک جهت اصلاح طرح لبخند زیبا.

ویژگیshy;های اصلی یک متخصص ترمیم و زیبایی دندان تهران

بهترین متخصص ترمیم و زیبایی دندان تهران چه ویژگیshy;هایی دارد؟

  • مهارت بالا
  • تخصص بالا
  • رزومه کاری خوب
  • استفاده از تجهیزات پیشرفته برای درمان

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,زیبایی ,ترمیم ,های ,میshy ,یک ,و زیبایی ,ترمیم و ,زیبایی دندان ,میshy شود ,متخصص ترمیم ,زیبایی دندان تهران ,بهترین متخصص ترمیم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی