محل تبلیغات شما

کیا موهاوی که در ایالات متحده با نام کیا بوراگو شناخته می شد، یکی از جذاب ترین شاسی بلندهای کره ای بود که نسل اول آن با ظاهری شبیه به محصولات فورد و شورولت، توانست طرفداران بسیاری را در کشورمان و سایر نقاط جهان بدست آورد.

بیشتر بخوانید

کیا موهاوی که در ایالات متحده با نام کیا بوراگو شناخته می شد، یکی از جذاب ترین شاسی بلندهای کره ای بود که نسل اول آن با ظاهری شبیه به محصولات فورد و شورولت، توانست طرفداران بسیاری را در کشورمان و سایر نقاط جهان بدست آورد. پس از گذشت زمان نسبتا طولانی، نسل دوم این شاسی بلند در تدارک ورود به بازار است و تصاویر رسمی آن منتشر شده است. برای نخستین بار، در جریان نمایشگاه خودرو سئول 2019، مدل مفهومی کیا Masterpiece به نمایش عموم درآمد.

نکته مهم طراحی جلوپنجره، چراغ های LED چهارتایی و جلوپنجره مشبک با طراحی نامعمول هستند که دقیقا از مدل مفهومی Masterpiece به کیا موهاوی منتقل شده اند. در قسمت میانی جلوپنجره نیز نام مدل خودرو با ابعادی نسبتا بزرگ قرار گرفته است. در قسمت پشتی خودرو نیز شاهد خروجی های اگزوز چهارگانه هستیم، که به نظر می رسد تقلبی باشند، زیرا داخل آنها پر شده است. موضوع جالب دیگر در خصوص کیا موهاوی جدید، این است که در هیچ جای بدنه، نشان یا لوگو کیا موتورز به چشم نمی خورد و از نشان موهاوی یا V6 در قاب درها یا رکاب خودرو استفاده شده است. رینگ های در نظر گرفته شده برای کیا موهاوی جدید، شش پره و نسبتا قطور هستند، و بنابراین انتظار می رود تا قابلیت های آفرودی موهاوی، بیشتر از کیا سورنتو باشد. صفحات زیربندی کیا موهاوی کاملا قوی بوده و برای گذر از مسیرهای خارج جاده ای، از استحکام لازم برخوردار است. عبارت 4WD نیز بر روی بدنه خودرو حک شده که نشان از ارسال قدرت موتور به چهار چرخ دارد.

کیا موتورز تاکنون هیچ جزئیاتی را در مورد طراحی کابین و مشخصات پیشرانه منتشر نکرده است، اما نشان V6 3.0 که در قسمتی از بدنه موهاوی به چشم می خورد، حاکی از آن است که با خودرویی کاملا جدید روبرو نیستیم و کیا موتورز از پیشرانه نسل قبلی در این خودرو نیز بهره گرفته است. این پیشرانه توربو دیزل شش سیلندر، قادر به تولید 256اسب بخارقدرت و 560 نیوتون متر گشتاور است.

بیشتر بخوانید. فروشگاه مجازی لوازم یدکی خودرو

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

کیا ,موهاوی ,خودرو ,های ,نسل ,نشان ,کیا موهاوی ,که در ,را در ,شده است ,کیا موتورز ,توانست طرفداران بسیاری ,شورولت، توانست طرفداران

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی