محل تبلیغات شما

اویل پمپ با تأمین روغن موتور، موتور در حال کار را روغنکاری و چرب می کند. این روغنکاری باعث می شود تا قطعات فی موتور با یکدیگر در تماس نباشند. پمپ روغن در حین کار، گرمای اجزای موتور را نیز جذب خود می کند. در این مقاله، وبسایت استارپارتس (مرکز فروشقطعات کیاو لوزام یدکی هیوندای) در خصوص اویل پمپ و مخصوصا خرید پمپ روغن هیوندای و کیا و همچنین تعویض آن مطالبی ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید. فروشگاه لوازم یدکی خودرو

5 نشانه برتر پمپ روغن بد

  • middot; کاهش فشار روغن

فشار روغن توسط پمپ روغن یا اویل پمپ موتور تنظیم می شود. هنگامی که پمپ روغن خراب شود، فشار روغن در داخل موتور شروع به کاهش می کند. معمولاً هنگام روشن شدن چراغ هشدار فشار روغن، اولین علامت کاهش فشار روی داشبورد شما خواهد بود.

هنگامی که این اتفاق می افتد، ابتدا ببینید که سطح روغن شما چقدر است. اگر خیلی کم است، روغن بیشتری اضافه کنید تا سطح آن دوباره کافی باشد. در صورتی که فشار روغن شما پس از این کار هنوز پایین باشد، این بدان معنی است که اویل پمپ خراب شده است. قبل از وخیم تر شدن علائم، بهتر است که پمپ را سریعاً تعویض کنید.

  • middot; افزایش دمای داخل موتور

وارد شدن روغن به موتور، به عنوان روان کننده عمل می کند و اجزای فی متحرک موتور را خنک می کند. هنگامی که موتور به اندازه کافی روغن دریافت نمی کند، این اجزای فی به هم سابیده شده و گرما تولید می کنند. چراغ هشدار دهنده افزایش دما در داشبورد شما برای نشان دادن این است که ممکن است روغن کافی در دسترس نیست.

هنگامی که موتور بیش از حد گرم شود، به خود موتور و اجزای آن آسیب وارد میشود. از آنجا که برای ترمیم این نوع صدمه هزاران تومان هزینه لازم است، بهتر است بلافاصله بعد از اینکه چراغ هشدار اتومبیل روشن شد به یک مکانیک خوب مراجعه کنید.

  • سرو صدای مجموعه سوپاپ
  • نویز و سروصدای پمپ روغن
  • سر و صدای لیفترهای هیدورلیکی

بیشتر بخوانید. اويل پمپ موتور سانتافه

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

روغن ,پمپ ,موتور ,فشار ,کند ,اویل ,پمپ روغن ,می کند ,اویل پمپ ,هنگامی که ,فشار روغن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی