محل تبلیغات شما

خودروهای هاچبک با توجه به سایز بدنه و قیمت اقتصادی، در مقایسه با دیگر خودروها جذابیت زیادی دارند. باتوجه به واردات نسل جدید i20 به ایران و اهمیت برند هیوندای در بازار کشورمان، فروشگاه لوازم یدکی خودرو استارپارت به بررسی جامع این خودرو می پرازد.

بیشتر بخوانید. قطعات هیوندای

آمار فروش خیره کننده ی خودروهای کره ای و خصوصا برندهیوندای، غیر قابل انکار است. این گروه خودروسازی، هر روز بر انواع محصولات خود و تیراژ تولید آن ها اضافه می کند، درحالی که کیفیت ساخت مدل های هیوندای نیز با سرعتی بالا، درحال افزایش است. خودروسازان کره ای تلاش می کنند تا در هر کلاس بدنه، از کوچک و اقتصادی گرفته تا لوکس و اسپرت، حضور پررنگی در بازار جهانی داشته باشند.

کلاس هاچبک، از زمانی که فولکس گلف در ۱۹۷۳ مطرح شد؛ هواداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرد. این خودروی آلمانی، همچنان در گروه پرفروش ترین محصولات صنعت حمل و نقل جهان دیده می شود، سه زیر شاخه ی اصلی دارد که در سایز بدنه متفاوت هستند و شامل اندازه ی کوچک، متوسط و استاندارد می شوند؛ هرچند با افزایش ارتفاع، به کراس اوور هم تغییر گروه می دهند.

باتوجه به تلاش هیوندای در تکمیل سبد محصولات خود با انواع مختلف خودروها در کلاس بدنه های متفاوت، مدل های i10 ،i20 و i30 در بازار جهان و ایران؛ قابل خرید هستند. طبیعتا، مدل i20 باتوجه سایز بدنه ی متوسط و بازه ی قیمتی متعادل در مقایسه با دو خودروی دیگر، جذابیت خاصی برای افراد علاقه مند به محصولات کامپکت خواهد داشت؛ چراکه مشکلات مربوط به فضای محدود i10 و قیمت نسبتا بالای i30، در آن وجود ندارد.

نسل اول i20 در سال ۲۰۰۸ عرضه شد و تا پایان تولید در سال ۲۰۱۴، در کشورمان نیز حضور داشت. این خودرو، برای پر کردن فاصله ی میان i10 و i30، در نظر گرفته شده بود و محبوبیت زیادی در هندوستان داشت. هیوندای i20، همزمان در سه کارخانه ی بزرگ هیوندای در ترکیه، هندوستان و موزامبیک، تولید و مونتاژ می شد. این خودرو، با دریافت ۵ ستاره ی ایمنی از بنیاد تست تصادفات اروپا، معادل ارزان قیمت مدل اکسنت برای بازارهای جهان سوم بود، به طوری که در آمریکا و بسیاری از کشورهایی که اکسنت عرضه می شد، خبری از i20 نبود.

نسل دومهیوندای i20که به تازگی وارد ایران شده است، در ظاهر بدنه و طراحی کلی، فراتر از انتظار ظاهر شد. این خودرو از سال ۲۰۱۵، فروش خود را آغاز کرد و در کنار تولید پرتیراژ کارخانه های هیوندای در ترکیه و هند، در خط تولید کرمان موتور هم حضور خواهد داشت.

بیشتر بخوانید. بغل ياتاقان ٦ سيلندری

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

هیوندای ,ی ,i20 ,بدنه ,تولید ,مدل ,هیوندای در ,سایز بدنه ,در بازار ,زیادی در ,این خودرو،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی