محل تبلیغات شما

در ادامه نسل چهارم کیا اپتیما JF 2016-2017 را از جهات مختلف مورد بررسی قرار داده و شاخصه های ظاهری، فنی، آپشن ها و وضعیت فروش آن را در بازار ایران را مورد بررسی قرار دهیم. با فروشگاه لوازم یدکی خودرو استارپارتس همراه باشید.

بررسی طراحی ظاهری کیا اپتیما JF

طراحی ظاهری اپتیما ۲۰۱۶ به گونه ای انجام شده که علاوه بر جذب خانواده ها و افراد مسن تر، توانایی ایجاد هیجان و جاذبه درونی در مشتریان جوان تر را نیز داشته باشد و بدین ترتیب بتواند اقشار مختلف را به سوی خود بکشاند؛ انصافا هم باید اعتراف کرد که تا حد زیادی در این زمینه موفق ظاهر شده است.

چراغ های جلو کیا اپتیما ۲۰۱۶ با حالتی کشیده و خشن ترسیم شده که با حالتی اخم آلود در دو طرف جلو پنجره مخصوص کیا (پوزه ببر) قرار گرفته و فرم چهره نسبتا خشن و قاطعی را برای این سدان کره ای به ارمغان آورده است. فرم طراحی سپر و مجاری هوای روی آن نیز بر مهیج تر جلوه کردن چهره اپتیما نسل چهارم تاثیر مثبت و بسزایی داشته اند.

همچنین گرچه اثر چندانی از حجم پردازی های اغراق آمیز روی بدنه کیا اپتیما JF به چشم نمی خورد اما طراحان سعی داشته اند برخی حجم دهی های جزئی را با فرم کلی بدنه تلفیق داده و نمایی ذاتا عضلانی برای این سدان جذاب به وجود آورند. در ناحیه عقب نیز شاهد فرم کشیده و ساده چراغ های اصلی هستیم که شمایل اسپرتی را برای نمای پشت این خودرو به وجود آورده اند. استفاده از دیفیوزر و سراگزوزهای بیضی شکل در زیر سپر عقب نسخه جی تی لاین نیز در هر چه بهتر جلوه کردن نمای پشت اپتیما جی اف تاثیر مثبتی داشته است.

بررسی مشخصات فنی کیا اپتیما ۲۰۱۶

اپتیما نسل چهارم نیرویی برابر با ۱۷۸ اسب بخار قدرت و ۲۲۹ نیوتن متر گشتاور را از یک پیشرانه تنفس طبیعی ۲.۴ لیتری چهار سیلندر تزریق مستقیم GDi دریافت می کند. این میزان نیرو توسط یک جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک به سوی محور جلو انتقال داده خواهد شد. بهره گیری از چنین سامانه فنی سبب شده تا کیا اپتیما ۲۰۱۶-۲۰۱۷ بتواند ظرف مدت زمان ۹.۵ ثانیه از حالت س به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. همچنین حداکثر سرعت این سدان ۱۴۷۵ کیلوگرمی و میانگین مصرف سوخت آن به ترتیب برابر با ۲۰۸ کیلومتر بر ساعت و ۸.۲ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر برآورد شده است.

بیشتر بخوانید

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

اپتیما ,کیا ,بررسی ,های ,۲۰۱۶ ,فرم ,کیا اپتیما ,اپتیما ۲۰۱۶ ,این سدان ,اپتیما jf ,نسل چهارم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی