محل تبلیغات شما

هیوندای الانترا GT جدید از بهار امسال (بهار 96) وارد بازار آمریکا شده و رقابت خود را با نسخه های هاچبک شورولت کروز و هوندا سیویک آغاز خواهد کرد. این کره ای جویای نام در مدل 20 ظاهر تروتازه ای داشته و از قوای فنی به روزرسانی شده سود می برد و امیدوار است بتواند جایگاه مناسبی میان رقبا بدست آورد.

طراحی آن با سبک اروپایی انجام شده و قرابت زیادی با نسل آینده هیوندای i30 دارد. طبق ادعای کمپانی، ابعاد بدنه در مقایسه با نسل پیش از خود طویل تر، عریض تر و کم ارتفاع تر شده است. همانند سایر مدل ها جلوپنجره عمودی پیشین جای خود را به نمونه شش ضلعی جدید با طرح آبشاری داده و نمای مدرنی به دماغه خودرو می بخشد. چراغ های باریک و کشیده جلو نیز به خوبی با کاپوت بلند و کشیده و نیز خطوط روی بدنه تکمیل می شوند.

به منظور بهبود پویایی رانندگی، فولاد مقاوم مورداستفاده در شاکله اصلی خودرو را به دو برابر افزایش داده اند. نتیجه نهایی نیز طبق گفته های هیوندای با وجود کاهش وزن 61 پوندی، 22 درصد مقاوم تر است.

قلب الانترا GT همان بلوک 2 لیتری چهار سیلندر خطی سابق است. حداکثر توان خروجی از 173 اسب بخار قبلی به 162 اسب بخار تقلیل پیدا کرده و از طریق جعبه دنده شش سرعته دستی یا خودکار به محور محرک می رسد.

مدل های اسپرت از پیشرانه جدید 1.6 لیتری توربو چهار سیلندر با توان و گشتاور به ترتیب 201 اسب بخار و 265 نیوتون متر به همراه جعبه دنده شش سرعته دستی یا هفت سرعته دو کلاچه خودکار استفاده می کنند. در محور عقب بجای تعلیق میل پیچشی سابق نمونه چنداتصالی کاملاً مستقل به چشم می خورد. رینگ های اینچی (جایگزین انواع 17 اینچی سابق) و دیسک ترمزهای بزرگ تر در جلو و عقب هم از دیگر ویژگی های آن هستند.

داخل اتاق فضای کاملاً تازه ای منتظرتان است. از تجهیزات و ویژگی های این قسمت می توان به سامانه اطلاعات و سرگرمی کاربردی تر، قرارگیری صفحه نمایش 8 اینچی لمسی جدید در بالاترین نقطه کنسول جلو و پشتیبانی از رهیاب و نمایش ترافیک، اپل کارپلی، آندروید اتو، شارژر بی سیم تلفن همراه، تهویه هوای دو منطقه ای و سامانه های ایمنی شامل ترمز اضطراری خودکار باقابلیت تشخیص عابر پیاده، کمکی حفظ خط حرکت، تشخیص نقاط کور، هشدار عبور و مرور از عقب و کروز کنترل انطباقی مجهز به استارت/استاپ اشاره کرد.

هیوندای معتقد است حجم صندوق عقب و فضای سرنشین داخل اتاق به ترتیب بالغ بر 708 و 2732.5 لیتر می باشد؛ درنتیجه از EPA انتظار دارد علی رغم حضور الانترا GT در میان هاچبک های کامپکت، آن را جزو خودروهای بزرگ طبقه بندی کند.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

های ,هیوندای ,gt ,تر ,ای ,مدل ,الانترا gt ,اسب بخار ,شش سرعته ,جعبه دنده ,سرعته دستی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی