محل تبلیغات شما

استینگر 2021 در واقع نسخه تکامل یافته 2020 است و به گونه ای طراحی شده تا بتواند با رقبای هم رده خود دست و پنجه بی اندازد. در این مقاله با موشخصات موتوری، تصاویر و نکات برجسته رونمایی این خودرو نسل جدید و آینده دار آشنا خواهید شد. چنانچه به ماشین های کره ای و مخصوصا محصولات کیا علاقمند هستید شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم. با فروشگاه لوازم یدکی خودرو استارپارت همراه باشید.

بیشتر بخوانید. قطعات کیا

مشخصات موتوری ماشین

موتور استینگر پرفورمنس با حجم 3.3 لیتری کار شده است و دارای 6 سیلندر است. این موتور با نام T-GDi شناخته میشود و با یک سیستم خروج دود اسپرت تلفیق شده است. علاوه بر این یک سیستم اکو نیز به صورت پیشفرص میتواند در انیار و دسترس خریداران قرار بگیرد. قدرت موتور این ماشین نسبت به مدل های پیشین 3 اسب بخار بیشتر و معادل 365 اسب بخار است.

آپشپن های داخل استینگر 2021

مشابه نسخه قبلی این ماشین جذیذ، ما یک مانیتو 8 اینچی داریم که البته مشتری ها میتوانند به صورت سفارشی درخواست نصب مانیتور 10.5 اینچی برای این ماشین را به جای مانیتور پیشفرض بدهند. این مانیتور جدید در اغلب ماشین های هم رده و رقیب وجود دارد اما نمایشگر استاندارد کیا استینگر 8 اینچی است.

ویژگی های ایمنی کیا استینگر 2021

  • آلارم و راهنمای خروج خودرو از پارک وهدایت به سمت خطوط
  • سیستم تشخیص نقاط کور با وضوح بالا
  • افزایش وسعت تحت پوشش نقاط کور
  • سیستم نگهدارنده و هشدار دهنده خروج ماشین از خطوط
  • سیستم فوق العاده کمک راننده بحین رانندگی در جاده های هموار و بزرگراه ها
  • سیستم آلارم سرنشینان عقب

زمان شروع فروش استینگر جدید

این ماشین چندی پیش رونمایی شد و قرار بر این است که اواخر سال 2020 میلادی و پیش از شروع سال جدید کم کم به فروش برسد. لازم به ذکر است که رونمایی این ماشین در خود کشور کره از همان ابتدای سال 2020 آغاز شد ولی هنوز وارد بازار جهانی نشده است.

هدف از تولید و ارتقالی کیا استینگر 2021

همانطور که در ادامه گفته شد، هدف از تولید این خودرو صرفا رونمایی از یک نسخه مدرن و یا یک نسخه منحصربه فرد نیست. بلکه این فست بک (fastback) کیا تنها برای بهبود سطح رقابت با سایر رقبای نزدیک استینگر طراحی شده است. هدف کیا این بود ک ماشین را از نظر ایمنی، فناوری های جدید و همچنین ظاهری جذاب تر به مشتریان بدهد تا فروش ماشین خود را به نسبت رقبا افزایش دهد.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

ماشین ,کیا ,استینگر ,های ,سیستم ,یک ,این ماشین ,استینگر 2021 ,کیا استینگر ,شده است ,را به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی