محل تبلیغات شما

هیوندای نسبت به آلفا رومو، این ماموریتی است که ما میخواهیم به دست آوریم. ldquo; این کلمات از معاون رئیس جمهور برای طراحی هیوندای، Sangyup لی آمده است.

با ما همراه باشید. فروشگاه مجازی لوازم یدکی خودرو

لی در مصاحبه با خودرو نیوز، مأموریت نام تجاری را برای بهبود طراحی آن برای خودروهای آینده خود بیان کرد و خواستار آن شد که بیانگر و عاطفی تر باشد که با طراحی منحصر به فردی از هیوندای وارد عمل شود.
آثار قبلی او شامل Chevrolet Camaroو C6 Corvette Stingray و EXP 10 Speed 6 بنتلی است.

لی می گوید: برای جلوگیری از نگاه ldquo;خانوادهrdquo; در وسایل نقلیه، هدف اصلی Hyundai است. در حال حاضر، خودروسازان یک طراحیبسیاد دقیقیرا در مجموعه خود به کار می گیرند، به این معنی که خودروهای هیوندای دارای چهره های مشابه هستند، که چیزی است که مارک های با حجم بالا واقعا در آن قرار دارند. اما برای لی، این باید متوقف شود و او می خواهد هر یک از خودروهیوندایشخصیت خود راداشته باشد.هیوندای قصد دارد از طراحی های منحصر به فرد آلفارومو استفاده کند.

بیشتر بخوانید. لوازم یدکی هیوندای

مشبک آبشار هنوز هم وجود دارد، اما تفاسیر مختلفی در هر خودرو دارد. او به مانندقطعاتشطرنجی که در آن پادشاه، ملکه، و دیگر نقاشی ها از یکدیگر متفاوت است، به نظر می رسد، اما در نهایت باز هم به عنوان یک تیم کار میکنند.

طراحی آیندههیوندایاز طریق لو فید روژ آغاز شد - یک مفهوم که در ژنو موتور نمایش در اوایل سال جاری نشان داده شد. ایده اصلی این است که sportiness است که تقریبا به هماهنگی بین نسبت، معماری، یک ظاهرخاص طراحی شده و فن آوری ترجمه می شود.

هنگامی که از الهامش برای موضوع تمایل به تناسب تنفس خواسته شد، لی آلفا رومئو و مازراتیواتومبیل های ایتالیایی را ldquo;واقعا شگفت انگیزrdquo; می داند، به نظر وی حتی مارک های آلمانی نیز الهام می گیرند.

مارک های با حجم بالا و ارزش این جنبش را در زبان طراحی خود ندارند. لی می داند که هیوندای قبلا به عنوان یک برند ارزش شناخته شده است؛ او می خواهد نام تجاری را برای طراحی و ارزش در آینده شناخته شود.

هیوندای توسان

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

طراحی ,هیوندای ,های ,یک ,لی ,ارزش ,است که ,منحصر به ,مارک های ,حجم بالا ,در آن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی