محل تبلیغات شما

شرکت استارپارتس یکی از وارد کننده ها و عرضه کننده های باسابقه و شناخته شده قطعات ولوازم یدکی هیوندایو کیا در کشور است که به تمام شهره های ایران ارسال قطعه دارد. شما میتوانید با انتخاب مدل ماشین سورنتوی خود و کلیک روی آن وارد صفحع قطعات سورنتو شوید. با خرید قطعه از طریق اینترنتی یا تماس تلفنی با میتوانید از مشخصات، اصالت کالا و همچنین قیمت خرید مطلع شوید.

مختصری درباره ورود کیا سورنتو جدید به ایران

نسل سوم ماشین سورنتو حدودا از اواخل سال 2015 بود که وارد بازارهای ایران شد. نه تنها زا آن زمان، که از لحظه رونمایی از این ماشین، ایرانیان زیادی در سودای خرید این ماشین بودند و خیلی ها نیز موفق به وارد کردن و خرید آن شدند. اما بعد زا این نسخه 2 سال بعد ما شاهد طراحی و تولید مدل 2017 و جدید سورنتو بودیم. شرکت اطلس موتور به عنوان نماینده رسمی کیا موتورز در کشور از همان ابتدای رونمایی از کیا سورنتو 20به دنبال واردات آن بود و برای وارد کردن آن نیز تلاش های زیادی انجام داد تا اینکه.

داستان جنجالی واردات سورنتو 20 به ایران

اطلس موتور موفق شد مجوزهای واردات سورنتو 20 را بگیرد و تعداد از آن ها را وارد کشور کرد. پس از اینکه ماشین ها وارد گمرک شدند، دولت تصمیم عجیبی گرفت و در یک اقدام عجیب سایت فروش اینترنتای یا درخواست خرید ماشین را بست. از آن زمان بود که سورنتوهای جدید شرکت اطلس موتور به همراه سایر ماشین های وارداتی به گمرک برای یک مدت طولانی در گمرک زندانی شدند.

اما به تازگی محدودیت ها برداشته شده و اغلب گمرکات کشور ماشین های ترخیص نشده را آزاد کرده و به دست وارد کننده داده اند. در میان این خودرو ها چندین ماشین سورنتو نیز به چشم میخورد که حتی به فروش نیز رسیده اند.

تفاوت مدل کیا سورنتو 2015 با سورنتو 20

  • طراحی سپر در نمای جلو و همچنین چراغ های مه شکن نسبت به مدل نهای پیشین کمی تفاوت دارد
  • به طور مشابه سپر عقب نیز با تغییراتی همراه بوده است همچنین دیفیوزرها کمی متفاوت هستند
  • نوع طراحی رنیگ ها فرق کرده
  • ظاهر گرافیکی و همچنین عدسی چراغ های ماشین هم در عقب و هم در جلو فرق دارد
  • و به صورت جزئی در طراحی غریلیم فرمان تغییراتی ایجاد شده که قابل توجه است

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

سورنتو ,ماشین ,ها ,های ,کیا ,نیز ,سورنتو 20 ,کیا سورنتو ,و همچنین ,اطلس موتور ,بود که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی