محل تبلیغات شما

مهم ترین کاری که شما باید بعد از عمل ایمپلنت گذاری انجام دهید مراقبت و نگهداری صحیح و مطلوب از ایمپلنت ها است. اینکار با رعایت بهداشت دهان و دندان و عمل به توصیه های دندانپزشک ترمیمی خوب شما امکانپذیر است.

ایمپلنت ها دائمی هستند بنابراین مراقبت از ایمپلنت نیز باید دائمی باشد

از آنجا که این وسیله های کاشتنی دائمی هستند و برای تمام طول عمر شما کار گذاشته میشوند، شما هم باید با تمیز کردن روزانه آن ها در کنار سایردندان ها و مراجعه منظم به دندانپزشک آن ها را در بهترین حالت حفظ کنید. و با وجود بیش از 100 شکل ویروس و باکتری موجود در دهان، شما باید همیشه خدا دندانهای خود را تمیز و بدون پلاک نگه دارید.

ایمپلنت ها خوبند اما اگر مراقبت نشوند ساییده میشوند

اگر چه ایمپلنت ها سوراخ نمیشوند و هیچ حفره ای در آن ها ایجاد نمیشود، اما در برابر لکه مقاوم نیستند و هنوز هم مانند دندان های واقعی میتوانند دچار ساییدگی و فرسایش (پوسیدگی دندان) شوند. به همین دلیل رعایت بهداشت دهان و دندان قبل، حین و بعد از عمل، نه تنها برای حفظ سلامت لثه ها و دندان ها بلکه برای حفظ ظاهر ایمپلنت ها ضروری است.

دستورالعمل ها و مراقبت های بعد از ایمپلنت بعد از عمل جراحی ایمپلنت گذاری

  • حداقل روزی دو بار مسواک بزنید
  • نخ دندان را فراموش نکنید
  • دهانشویه آنتی باکتریال
  • قرص هایی که تجمع پلاک را از بین می برند
  • مسواک های بین دندانی
  • مسواک نرم و کوچک برقی یا دستی
  • خمیردندان از بین برنده تارتار و پلاک

نکته: یکی از نشانه اصلی اینکه ایمپلنت شما موفق بوده و شما توانسته اید به خوبی از ایمپلنت های خود مراقبت کنید داشتن لثه هایی با رنگ قرمز و صورتی طبیعی است. این وضعیت نشان میدهد هیچ عفونتی در لثه و یا استخوان فک شما وجود ندارد و ایمپلنت موفقت آمیز بوده است.

به طور منظم به متخصص دندانپزشکی خود مراجعه کنید

برای اینکه بهترین نتیجه ایمپلنت دندان برای شما رقم بخورد و نتایج عمل با قدرت تا سال های سال ادامه پیدا کند، باید در طول یک سال اول بعد از عمل، حداقل 4 بار به مطب دندانپزشک بروید و به شستشوی تخصصی دندان های خود بپردازید.

بیشتر بخوانید:

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

ایمپلنت ,ها ,های ,دندان ,مراقبت ,عمل ,بعد از ,از ایمپلنت ,ایمپلنت ها ,ها و ,آن ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی