محل تبلیغات شما

ارتودنسی نامرئی یکی از مهمترین و بهترینروش های ارتودنسی دنداناست که بدون اینکه دیده شوند یا قابل توجه باشد باعث صاف شدن دندان های ما میشود. افراد زیادی از این دستگاه های نامرئی و شفاف ارتودنسی مانند اینوزیلاین ها، الاینرها و سایر پلاک های شفاف برای درمان و اصلاح موقعیت دندان ها و فک خود استفاده می کنند. برای برخی سوال پیش می آید که بعد از اتمام این درمان چه چیزی در انتظار ما خواهد بود. به عبارتی چه مراحلی بعد ازارتودنسی نامرئیباید طی شوند. این مقاله را بخوانید تا با پاسخ این سوال بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید. مجله تخصصی ارتودنسی دندان

بعد از ارتودنسی نامرئی ممکن است دندان ها دوباره کج شوند

شما برای درمان ارتودنسی با کمک اینوزیلاین ها و سایرپلاک های شفاف ارتودنسیباید تعداد زیادی از آن ها را استفاده کنید. هر پلاک شفاف تنها برای دو هفته استفاده میشود و باید تعویض شود زیرا دیگر نمیتواند دندان های شما را بیش از دو هفته صاف کند. بعد از این مدت زمان شما باید پلاک دیگری استفاده کنید که دندان های شما را یک مقدار دیگر صاف کند. بعد از استفاده از آخرین پلاک ارتودنسی نیز باید جهت حفظ موقعیت جدید دندان ها از نگهدارنده ها استفاده کنید. این نگهدارنده ها مانع از کج شدن یا تغییر مسیر دندان ها میشود. ریتینرها دو نوع هستند که در ادامه مورد بررسی قرار گرفته اند.

نگهدارنده ثابت ارتودنسی

اینریتینرمتشکل از یک سیم فی نازک است که ما آن را به پشت دندانهای شما روبروی زبان میچسپانیم. نگهدارنده های ثابت راه حل دائمی تری جهت حفظ موقعیت جدید دندان ها ارائه می دهند که خطر از دست دادن، گم شدن و افتادن نگهدارنده شما را از بین می برد.

نگهدارنده متحرک ارتودنسی

نگهدارنده ها یا ریتینرهای متحرک ارتودنسی دو مدل هستند که یکی سیم مانند است و دیگری مانند ارتودنسی نامرئی اینوزیلاین شفاف است. کسانی که برای صاف شدن دندان هایشان از ارتودنسی نامرئی با پلاک های شفاف استفاده کرده اند بیشتر تمایل دارند بعد از درمان نیز از نگهدارنده های متحرک و شفاف ارتودنسی استفاده کنند.

از خدمات کلینیک بهترین متخصص ارتودنسی در تهران به ارتودنسی متحرک، ثابت ، ایمپلنت دندان و. میتوان اشاره کرد.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

ارتودنسی ,دندان ,ها ,های ,نگهدارنده ,استفاده ,بعد از ,دندان ها ,ارتودنسی نامرئی ,شما را ,های شفاف

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی