محل تبلیغات شما

زنجيرهاي بسيار بزرگ

زنجيرهاي طلا كه بسيار بزرگ هستند، شكل و شمايل فانتزي به تيپ شما مي بخشند. تا قبل از سال ۲۰۲۰ از اين زنجيرها فقط براي مراسم خاصي مي شد استفاده كرد. اما از سال آينده چون قرار است طلاهاي سايز بزرگ مد شوند، مي توانيد با خيال راحت هر جا كه دوست داريد از آنها استفاده كنيد.

طلا و جواهرات رنگي

مصنوعاتي كه با طلا و نقره ساخته مي شوند هميشه و همه جا مورد توجه مردم قرار دارد. اين زيورآلات هيچ گاه رنگ كهنگي به خود نمي گيرند و حتي مي توان نسل به نسل آنها را به فرزندان خود منتقل كرد.

چوكرهاي مدل دار

چند سال پيش چوكرهاي ساده، پارچه اي، چرمي و گيپوري مد شده بود و اغلب ن از اين گردنبندهاي كوتاه و جذاب براي تكميل تيپ خود استفاده مي كردند. اما چندين سال بود كه چوكر كمتر مورد توجه فشن استايليست ها قرار داشت. اما گويا قرار است در سال ۲۰۲۰ دوباره از اين مدل زيورآلات استفاده شود.

زيورآلات نقره

نقره و زيورآلات نقره در سال ۲۰۲۰ محبوب خواهند شد. در حال حاضر هم مصنوعات بسيار زيبايي از جنس نقره در بازار وجود دارد. اما در سال آينده ميلادي بايد منتظر مدل هاي جديدتر و جذاب تر از زيور آلات نقره باشيم.

جواهرات با طرح دريا

در سال ۲۰۲۰ شاهد حضور طلا و جواهراتي خواهيد بود كه به دريا و موجودات دريايي ربط خواهند داشت. هر چيزي كه به دريا مربوط شود مي تواند الهام بخش ساخت و طراحي چنين طلاهايي باشد. از صدف و موج دريا گرفته تا رنگ و شكل دريا.

مرواريد

زيورآلات مرواريدي از كلاسيك ترين و شيك ترين سنگ هاي قيمتي است كه هميشه در بازار طلا و جواهر موجود است. قديم ها فقط ن پير و ميانسال سراغ مرواريد مي رفتند، اما چندين سال است كه ن جوان هم عاشق اين سنگ طبيعي شده اند و براي تيپ هاي ساده اما شيك خود از زيبايي مرواريد استفاده مي كنند.

گوشواره هاي حلقه اي بزرگ (Hoop)

گوشواره هاي حلقه اي چند سال پيش هم مد شده بودند و در اندازه ها و طرح هاي بسيار متنوعي در بازار عرضه مي شدند. اين زيور آلات هيچ وقت كنار گذاشته نشدند و همچنان در ميان مردم محبوبيت داشتند. اما گويا در سال ۲۰۲۰ قرار است به يكي از ترندهاي اصلي تبديل شود و مد سال آينده باشد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورددانشنامه طلاو هم چنينخريد طلاكم اجرت مي توانيد به سايتفروشگاه آنلاين طلا و جواهركيش طلا مراجعه كنيد و تنها با چند كليك محصول مورد نظر خود (انگشتر طلا، گوشواره طلا ، و.) خريداري كنيد.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

سال ,مي ,طلا ,كه ,۲۰۲۰ ,نقره ,طلا و ,سال ۲۰۲۰ ,در سال ,از اين ,سال آينده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی