محل تبلیغات شما

آیا روغن نارگیل میتوانند به سفید شدن دندان های ما کمکی کند؟

حقیقت این است که برای اثبات ادعای توانایی سفید کردن دندان با روغن نارگیل تعدادی مطالعه صورت گرفته و به این نتیجه رسیده اند که این روغن میتواند باکتری های مضر داخل دهان را از بین ببرد. زمانی که باکتری ها از بین میروند بسیاری از مشکلات دهان و دندان نیز برطرف میشوند و یا از بروز بیماری پیشگیری میشود. یکی از فواید اصلی از بین رفتن باکتری ها نیز سفید شدن دندان ها است. بر همین اساس، کسانی که میگویند روعن نارگیل توانایی سفید کردن دندان را دارد کاملا درست میگویند. در ادامه با بهترین متخصص ارتودنسی و دندانپزشک همراه باشید.

بیشتر بخوانید . مجله ارتودنسی دندان

نارگیل خاصیت ضد می دارد

روغن نارگیل به صورت طبیعی خاصیت ضد ویروسی، ضد باکتریایی و ضد می دارد، به این معنی که به شما در محافظت در برابر ویروس هایی که داخل دهان شما فعالیت میکنند کمک خواهد کرد.

چطور از روغن نارگیل برای سفید کردن دندان ها استفاده میشود؟

روش های مختلفی برای بهره بردن از خاصیت سفید کردن دندان با روغن نارگیل وجود دارد. شما میتوانید روغن را به تنهایی استفاده کنید یا آن را در ترکیب با چند ماده موثر دیگر استفاده کنید. در ادامه ما 3 روش ثابت شده جهت استفاده از روغن نارگیل برای برق انداختن دندان ها را توضیح داده ایم.

استفاده از ترکیب روغن نارگیل و ذغال فعال برای سفید شدن دندان ها

ذغال فعال از بهترین روش های سفید کردن دندان ها مخصوصا طی دوران ارتودنسی دندان است. برخی از افراد دوست ندارند که مستقیما ذغال را به دندان های خود بمالند بنابراین بهترین ایده این است که ذغال را با روغن نارگیل ترکیب کنید. ترکیب این دو تبدیل به یک دهانشویه طبیعی و بسیار قدرتمند خواهد شد که میتواند باعث سفید شدن دندان ها شود.

استفاده از روغن نارگیل برای سفید کردن دندان ها بدون ترکیب با مواد دیگر

علاوه بر دو روش بالا، این امکان نیز وجود دارد که روغن نارگیل را مستقیما به دندان ها بمالید یا اضافه کنید. البته باید توجه داشته باشید که روغن نارگیل با حداقل افزودنی را به دندان ها بزنید.

فواید سفید کردن دندان با روغن نارگیل

  • خطر جینجینیت یا عفونت لثه را کاهش میدهد
  • به ترمیم دندان کمک می کند
  • مانع از پوسیدگی دندان میشود
  • علائم برفک دهان را کاهش می دهد
  • بوی بد دهان را از بین می برد

معایب سفید کردن دندان با روغن نارگیل

اگر به طور اتفاقی روغن نارگیل را ببلعید و به راه هوایی شما راه پیدا کند میتواند باعث تنگی نفس، و در موارد نادر باعث سینه پهلو یا ذات الریه شود.

از خدمات کلینیک دکتر خدیوی به ارتودنسی دندان (ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی نامرئی و.) میتوان اشاره کرد.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,روغن ,نارگیل ,ها ,ارتودنسی ,استفاده ,روغن نارگیل ,کردن دندان ,سفید کردن ,دندان ها ,با روغن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی