محل تبلیغات شما

جراحی لثه در زمانی که بافت اطراف دندان ها دچاربیماریشده و با روش های غیر جراحی هم قابل ترمیم و اصلاح نیست انجام می شود. با دکتر علیرضا خدیوی بهترین متخصص ارتودنسی در تهران همراه باشید.

از خدمات کلینیک دکتر خدیوی به ارتودنسی دندان، ایمپلنت دندان و. میتوان اشاره کرد.

انواع جراحی های لثه

جراحی فلپ / عمل جراحی برای کاهش پاکت لثه

این عمل جراحی برای از بین بردن جرم های زیر لثه و کاهش فاصله بین لثه و دندان ها به کار برده می شود. عمل جراحی فلپ برای کاهش رشد باکتری های مضر و پیشگیری از بیماری ها و عوارض بعدی ازجملهدرمان بوی بد دهان در کودکانو بزرگسالان انجام می گردد. در برخی موراد خاص ممکن است استخوان های آسیب دیده برای کاهش فضای رشد باکتری های مضر صاف شود.

جراحی پیوند لثه

در مواردی که لثه بسیار عقب رفته یا خیلی نازک شود از این عمل جراحی برای درمان آن استفاده می شود. بافت پیوندی از کام دهان برداشته و سپس در محل ناحیه آسیب دیده بخیه می شود. با انجام این پیوند، بافت قوس دندانی بازسازی شده و زیبایی ظاهری لثه در اطراف دندان افزایش می یابد.

عمل جراحی بازسازی هدایت شده بافتی

زمانی که استخوان نگهدارنده دندان تخریب شده و از بین برود این عمل جراحی برای درمان آن انجام می شود. هدف از انجام این عمل تحریک استخوان و بافت لثه به رشد است. در این عمل که معمولاً همراه عمل فلپ انجام می شود، یک قطعه شبکه ای کوچک بین استخوان و بافت لثه قرار داده می شود تا از رشد بافت در نواحی که استخوان باید باز تولید شود جلوگیری می کند. با این کار استخوان و بافت همبند رشد کرده و می تواند دندان ها را در لثه نگه دارد.

عمل جراحی روی استخوان

معمولاً عمل جراحی روی استخوان پس از عمل فلپ انجام می شود. با انجام این عمل استخوان به گونه ای تغییر شکل داده می شود که فضاهایی که برای رشد و تجمع باکتری ها ایجاد شده از بین برود.

عمل جراحی برای افزایش طول تاج دندان

وقتی که هنگام لبخند، لثه شما قابل مشاهده است، ترمیملبخند لثه ایمی تواند انجام شود؛ زیرا در این حالت دندان های شما کوتاه به نظر می رسند.

بهتر است بدانید

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

جراحی ,لثه ,عمل ,انجام ,دندان ,های ,عمل جراحی ,می شود ,این عمل ,جراحی برای ,انجام می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی