محل تبلیغات شما

لمینت دندان به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین روش های زیبایی برای افرادی است که به دنبال ترمیم یا اصلاحطرح لبخندخود هستند. لمینت ها می توانند طی مدت زمان بسیار اندک تحول چشمگیری در لبخند افراد ایجاد کنند. و این تغییر و تحول اساسی در صورت نگهداری و مراقبت مناسب از آن ها، تا سالیان سال پابرجا خواهد بود. این مقاله حاوی اطلاعات و نکاتی در خصوص لمینت دندان، کاربرد، نحوه نصب، مزایا، طول عمر و سایر نکات مرتبط با آن ها است و خواندن آن برای افرادی که تصمیم به انجام لمینت دندان دارند می تواند مفید باشد.

لمینت دندان چیست؟

لمینت یا ونیر پرسلن (Porcelain Veneers) یک لایه دندانی نازک (ونیر دندان یاDental Veneers) است که به منظور زیبایی لبخند و یا ترمیم برخی از عیوب ظاهری دندان ها به صورت اختصاصی بر اساس قالب تهیه شده از دندان های شخص ساخته و روی دندان ها نصب می شود. این ونیر دندان توسط بهترین متخصص ترمیمی و زیبایی به سطح جلوی دندان ها متصل می شود.

لمینت دندان دقیقا چه کاربردی دارد و چه مشکلاتی را برطرف می کند؟

ونیر پرسلن برای مقاصد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و قادرند مشکلات زیادی را برطرف کنند. برخی از مهم ترین عیوب و مشکلات دندان که با کمک لمینت ها برطرف می شوند عبارتند از:

  • دندان های ترک خورده
  • لب پر شدن دندان
  • تغییر رنگ دائمی دندان که با روش های محافظه کارانه مانندبلیچینگ دندانبرطرف نمی شود. در این مواقع لمینت دندان بسیار کاربردی تر از روش هایی مانند ونیر کامپوزیت یا کامپوزیت دندان است.
  • وجود بافت عجیب و غیر طبیعی دندان (مانند فرورفتگی یا برآمدگی روی سطح جلوی دندان ها)
  • کوتاه بودن یک یا چند دندان
  • وجود فاصله بین دندان ها
  • کج بودن جزئی برخی از دندان ها

چه کسانی کاندید مناسبی برای لمینت دندان هستند؟

کسانی که عیوب ظاهری و جزئی در خصوص دندان خود دارند می توانند با م گرفتن از یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی زیبایی خوب اقدام به نصب ونیر دندانی کنند. افرادی که چنین کاری می کنند باید حتما بیشتر از سال سن داشته باشند و تمامی دندان های دائمی آن ها در آمده باشد.

جراحی زیبایی لثه

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,لمینت ,ها ,ونیر ,زیبایی ,های ,لمینت دندان ,دندان ها ,از دندان ,دندان های ,برخی از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی