محل تبلیغات شما

دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی دندان، یک دندانپزشک متخصص است که با گذراندن چند سال تحصیلی دیگر صلاحیت انجام اقدامات و پروسه های تخصصی جهت بهبود ظاهر دندان ها، همچنین ترمیم دندان و سایر بافت های داخل دهان را پیدا می کند.

متخصص ترمیمی و زیبایی دندان چه خدماتی به مراجعانش ارائه می دهد؟

اینله و انله دندان

اینله و انله دندان در اصطلاح تحت عنوان پرکردگی غیرمستقیم نیز شناخته می شوند، در لابراتوراهای دندانپزشکی ساخته می شوند. این دو مورد در اصل نوعی ترمیم دندان هستند که برای ترمیمپوسیدگی دندانبکار برده می شوند.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان یک فرآیند شیمیایی رایج در تخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان است که جهت سفید کردن دندان های افراد کاربرد دارد.

ونیر دندان

ونیر دندان لایه های نازکی از مواد هستند که برای پنهان کردن مشکلات ظاهری دندان مانند ترک خوردگی، لپ پر شدگی، فاصله بین دندان ها، کوتاه بودن برخی دندان ها، تغییر رنگ و . توسط بهترین متخصص ترمیمی و زیبایی دندان بکار برده می شود.

روکش دندان

روکش دنداننوعی درمان غیرمستقیم دندان است که همچون یک روکش به طور کامل روی یک دندان یا ایمپلنت دندان را می پوشاند. روکش های تمام سرامیک دندان جهت ترمیم یک دندان که دارای یک حفره یا سوراخ یا پوسیدگی نسبتا بزرگ است روش بسیار مناسبی است.

بریج دندان

بریج دندانی نوعی روش جایگزین دندان است که می تواند فاصله های قابل توجه بین دندانی را پر کند. زمانی که یک یا چند دندان مجاور از بین بروند یا به هر شکلی کشیده شوند، بریج دندان یکی از بهترین گزینه ها برای پر کردن جای خالی دندان ها است.

باندینگ دندان

باندینگ یک پروسه زیبایی دندان است که در آن یک متخصص ترمیمی و زیبایی دندان به منظور بهبود ظاهر دندان ها یا پنهان کردن عیوب ظاهری دندان، موادی همرنگ دندان را به سطح دندان متصل یا باند می کند.

تراشیدن و شکل دادن مینای دندان

از این پروسه جهت کاهش اندازه یا تغییر شکل دندان استفاده می شود. گاهی اوقات لازم است تا بخشی از مینای دندان به جهت بهبود ظاهر و نمای دندان کمی تراشیده شود.

کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندانیکی از بهترین روش ها برای جایگزینی دندان از دست رفته است. زمانی که بخواهیم جای دندان را با کمک ایمپلنت پر کنیم نیاز به یک متخصص جراح لثه و یک متخصص زیبایی و ترمیمی دندان داریم.

بیشتر بخوانید

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

دندان ,یک ,زیبایی ,متخصص ,ترمیمی ,های ,و زیبایی ,زیبایی دندان ,ترمیمی و ,است که ,متخصص ترمیمی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی