محل تبلیغات شما

درمان های زیبایی محافظه کارانهیا کم تهاجمی دندانپزشکی (کمترین نیاز به تغییر و مداخله در بافت های طبیعی دندان و لثه) روز به روز بین مردم محبوب تر می شوند. بلیچینگ دندان (سفید کردن دندان) یکی از این روش های درمانی هست که در موارد تغییر رنگ دندان ها کاربرد دارد. سفیدکردن دندان ها فقط به دنیای امروز محدود نمی شود.استفاده از هیدروژن پروکساید برای ازبین بردن لکه ها و سفیدکردن دندان ها به سال 84 میلادی برمی گردد. تقاضا برای طرح لبخند سفید و جذاب از سال ها قبل وجود داشته و همچنان این درخواست ادامه دارد. با دندانپزشک ترمیمی خوب همراه باشید.
بنابراین برای برآوردن این خواسته افراد به سراغ یکی از روش های سفیدکردن دندان ها می روند. روش های درمانی زیادی برای سفیدکردن دندان یابلیچینگ در منزل و یا داخل مطبوجود دارد که از میان آن ها می توان به استفاده ازخمیردندان های سفیدکننده،ژل ها، تری ها و . اشاره کرد. بلیچینگتغییر رنگ های خارجی و داخلیدندان ها را از بین می برد و رنگ آن ها را سفید می سازد. با این روش می توان لکه های ناشی از غذاها و نوشیدنی ها، سن و همچنین تغییر رنگ های مربوط به برخی بیماری های دهانی و دندانی را برطرف نمود و سفیدی را به دندان ها بازگرداند.

امروزه بلیچینگ دندان با استفاده از ژلی صورت می گیرد که در ترکیب آن هیدروژن پروکساید وجود دارد و با استفاده از روش ها و ابزار های مختلف روی دندان ها اعمال می شود. یکی از پیشرفته ترین درمان ها برای بلیچینگ دندان،بلیچینگ دندان با لیزر (Diode)است. سفید کردن دندان ها با کمک این دستگاه فواید زیادی دارد که از میان آن ها می توان به افزایش اثربخشی در کنار کاهش حساسیت دندان ها و تحریکات لثه ای اشاره کرد.

لیزر چیست و چه تفاوتی با نور معمولی دارد ؟

لیزر ، مخفف عبارت light amplification by stimulated emission ray می باشد که در واقع به معنی تحریک پرتوهای نور در یک جهت و یک سو برای دستیابی به اثر و قدرتی بسیار فراتر از نور معمولی می باشد.

استفاده از لیزر امروزه کاربرد های بسیاری در صنعت و طراحی و برش قالب ها به صورت بسیار دقیق ، موارد نظامی و دفاعی ، لوازم الکترونیکی و تلفن های همراه و حتی در اسباب بازی های کودکان دارد. اما بی شک یکی از مهمترین کاربرد های آن در پزشکی و دندانپزشکی می باشد.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

ها ,دندان ,های ,استفاده ,روش ,لیزر ,دندان ها ,استفاده از ,ها و ,یکی از ,سفیدکردن دندان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی