محل تبلیغات شما

پروتئین های تخم مرغ می توانند به حفظ حالت ارتجاعی پوست کمک کنند. یک تخم مرغ حاوی 69 پروتئین متفاوت است که همگی آن ها خاصیت جادویی در از میان بردن خطوط چین و چروک داشته و خطوط عمیق را موقتاً محو می کنند. سفیده ی تخم مرغ سرشار از کلاژن و ویتامین A است. این موضوع بدین معنی است که داروی حاوی سفیده ی تخم مرغ می تواند به ما در درمان مشکلات زیر کمک کند. با بهترین آموزشگاه آرایشگری نه در تهران همراه باشید.

  • آکنه ی روزاسه
  • منافذ بزرگ پوست
  • آکنه
  • جوش های دیگر

1. ماسک سفیده ی تخم مرغ برای داشتن پوستی درخشان

اگر یک بار در روز از اینماسک تخم مرغاستفاده کنید، باعث درخشندگی پوست شده و همیشه نتایج خوبی برایتان به همراه خواهد داشت. تهیه ی این ماسک صورت بسیار ساده و آسان بوده، مواد مغذی را کاملاً به پوست رسانده و باعثروشن شدن پوست صورتمی شود. تهیه ی اینماسک پوست صورتفقط چند دقیقه زمان برده و نتایجش را پس از 15 الی 20 دقیقه خواهید دید.

2. ماسک سفیده ی تخم مرغ و لیمو برای پوست چرب

اگر احساس کنم که پوستم کمی چرب شده یا جوش زده است، از اینماسک صورتاستفاده می کنم. این ماسک تنها از دو ماده تشکیل شده و تهیه و مصرف آن بسیار آسان است. این ماسک، پوست صورت را سفت کرده،منافذ باز پوست صورترا کاهش داده و رنگ پوست را بهبود می بخشد.

3. ماسک سفیده ی تخم مرغ و آووکادو برای پوست های خشک

راز پشت این ماسک، ترکیب آووکادو وسفیده ی تخم مرغاست. باید بدانید کهروغن آووکادومرطوب کننده ی فوق العاده ای بوده، به از بین بردن خطوط چین و چروک کمک کرده و پوست را پاک می کند وآفتاب سوختگیرا بهبود می بخشد.

4. ماسک سفیده ی تخم مرغ و ماست برای پوست های آسیب دیده

یک ماسک عالی برای بازسازی پوست و درخشندگی آن که برای تمامی سنین و انواع پوست ها مناسب است. اگر پوستتان کمی آسیب دیده و یا ملتهب است، این ماسک که از ترکیبسفیده ی تخم مرغ، عسل و ماست به دست می آید، برای آن بسیار عالی خواهد بود.

5. ماسک سفیده ی تخم مرغ و ماست برای پوست های ترکیبی

یک ماسک صورت ساد و خوب برای پاکسازی و رطوبت رسانی به پوست ترکیبی یا پوست افراد سالخورده. این ماسک فقط از دو ماده تشکیل شده و تهیه ی آن چند دقیقه بیشتر زمان نمی برد، اما تاثیراتی فوق العاده دارد.

از دوره های آموزش آرایشگری الماس نشان به آموزش ناخن، آموزش تاتو، آموزش گریم و. میتوان اشاره کرد.

کاشت دندان و ارتودنسی

کاهش وزن با پیکر تراشی

درمان دندان های از دست رفته

پوست ,ی ,تخم ,ماسک ,مرغ ,سفیده ,تخم مرغ ,ی تخم ,سفیده ی ,برای پوست ,ماسک سفیده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی